Skocz do zawartości

Fake & Real Sennheiser Px100 Headphones


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.allegro.pl/item380902671_sennhe...100_px_100.html

http://www.allegro.pl/item382477983_sennhe...wa_nowe_gw.html

Heh niby administracja zabrała się za sprzątanie podróbek, ale podrabiane px'y są wciąż wśród nas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem słuchawki do Virga gdy przetarł mi się kabel przy wtyku, sklep odsyła uszkodzone egzemplarze do Konsbudu mimo że na pudełku nie ma jego nalepki.

 

Fragment otrzymanego przeze mnie maila:

Słuchawki dotarły w dniu dzisiejszym wraz z paragonem. W dniu

jutrzejszym zostaną wysłane do serwisu - firmy Konsbud z Piaseczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu tak zrobiłem bo reklamacji mi Konsbud nie uwzględnił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brak etui i gwarancja tej długości mówią same za siebie...

 

Warto przyjrzeć się pudełku - wziąłem swoje i dają się zauważyć pewne różnice na nalepce "Natural Sound" (bardzo możliwe że to efekt słabej jakości zdjęcia, ale mimo wszystko napiszę to co wychwyciłem).

 

Otóż kształt nalepki z aukcji jest wydłużony w pionie (przypomina jajko), natomiast mój jest okrągły (czyli bardziej spłaszczony i rozszerzony w poziomie w zestawieniu z tym ze zdjęcia). Oprócz tego sam czerwony napis "sound" dotyka srebrnej linii półkola, natomiast w moich oryginałach jest milimetrowy odstęp między napisem a linią.

 

Załącznik pokaże kolejne różnice które są niezaprzeczalne (nie mam pojęcia dlaczego jakość napisów tak spadła po zapisie w paincie :D):px100rx3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje pudełko mam jeszcze w starej, pomarańczowej wersji, więc porównać nie byłem w stanie. Wielkie dzięki za to dla Ciebie :kufel:

 

Jutro będę miał je u siebie, to porównam ze swoimi. Dzięki za pomoc ;) Przy ewentualnej dyskusji ze sprzedającym będzie jakiś punkt podparcia dodatkowy.

 

EDIT

Czemu na tym forum nie ma emoty kufla?:<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przed chwilą dostałem swoje Sennheiser PX100 , cena 65 zł (dziwne co nie )bez etui , i gwarancja rozruchowa na 1 tydzień

ok grają świetnie tak samo jak zapamiętałem je ze sklepu , tylko ma zastrzeżenie co do wyglądu , pałąki powinny być chyba matowe a nie błyszczące ??

 

nie dziwine, po prostu fake :) ale jesteś zadowolony, to już dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coś za tanio. Chociaż napis i logo sennheiser są duże. I pudełko chyba powinno być takie samo jak w px100. Na zdjęciach nie widać zewnętrznych nauszników. Poza tym px200 są dużo gorsze, prawie nie mają basu, a jeśli patrzysz na izolację, to mimo iż są zamknięte, jest ona znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka napisu na pałąku jest inna niż w moich PX100 - fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności