Skocz do zawartości

Fake & Real Sennheiser Px100 Headphones


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam (lepiej żebym jednak nie miał :) ) problem. Poleciłem znajomemu kupno px100 w siriusie i coś mi się z nimi nie zgadza. Logo px100 jest na wstawkach świecących (na lewej z dołu do góry, na prawej odwrotnie), CE napis też jest na jednym ramieniu, śrubki czarne, logo sennheiser szare i na całą szerokość pałąka (może 0,5mm mniej), 3 "wypustki" na lewej stronie, kabel od Y do słuchawki ma troszkę ponad 30cm (czyli razem ~12''), nie śmierdzą ;p Więc niby ok. Jedyne co mi się nie podoba to wtyczka. Wygląda tak:

a.jpg

 

Mam wrażenie, że grają troszeczkę inaczej od moich byłych pmx100, ale 2h siedziałem w hałasie piły spalinowej +px są niewygrzane, więc w sumie chyba ok. Z drugiej strony chyba już widziałem taką wtyczkę w słuchawkach sennheisera. Fake czy oryginał?

 

edit: zapomniałem dodać: kanały niezamienione. Wszystko zapakowane w blister, razem z tym fajnym plastikowym pokrowcem.

 

Też mam takie - kupione w mp3store, więc chyba nie ma obawy, że to fake;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Ceny dość wysokie, czyli mogę gdzieś kupić oryginalne taniej, np. o 30 zł?

Chyba chodziło o to, że ceny dość wysokie jeśli miałyby to być podróbki :) Wygląda na to, że pierwsze są oryginalne. Zapytaj o gwarancje jak pisze @F_Alonso. Dziwi mnie to, że gwarancja Konsbudu wynosi 12 m-cy, a producent daje na modele serii PX 24 m-ce. Ja jedne swoje Pxy kupiłem w Polsce, drugie w Irlandii i na obie pary wywalczyłem pisemną gwarancję na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy mają gwarancję Konsbudu (polskiego dystrybutora). Jeżeli nie to raczej podróbki, chociaż ceny dość wysokie.

Moim zdaniem nie ma sensu kupować białych, bo gąbki szybko się brudzą i stają się szare i nie wygląda to zbyt estetycznie.

Na pudełku od moich nie ma naklejki Konsbudu - kupowane w Siriusie - a mam pewność, że są oryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności