Skocz do zawartości

Mini Meet.


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, skoro w Wa-wie można to czemu nie zrobić też czegoś u nas?

 

Zorganizowało by się coś w Katowicach, gdyż jest tam chyba najlepszy dojazd z naszego rejonu.

 

Kto by był chętny/zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam do was gorącą prośbę, niech ktoś z forumowiczów weźmie ze sobą aparat cyfrowy i porobi fotki. Miło jest zobaczyć tyle dobrego sprzętu zgromadzonego w jednym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie nowego to tylko samsung yp-z5 i jakies cud cx300 prosto od importera z chin ktore leca do mnie na testy... no ale faktycznie apratat to pomysl gites ... wzionlbym od kuzyna ale go nieprosze o co kolwiek odkad mi dysk spalil ...

 

a i jeszcze benq-siemens ef81 + sluchaweczki(bardzo to jest ciekawe;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę zabrać cyfraka, przecież teraz to ani duże ani ciężkie :]

 

Teraz pytanie dla kogoś z Katowic, czy zna jakiś ciekawy lokal do którego byśmy się wbili? A może gdzieś w parku [tylko wtedy odpada opcja wchłonięcia jakiś %]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i ja mógłbym sie pojawić ... Co prawda nie udzielam sie często na forum, ( nawet sygnaturki sie nie dorobiłem :P ) ale myślę, że pare osób byłoby zainteresowanych sprawdzeniem w akcji Super.fi 5 pro. No i posłuchałbym paru innych ciekawych modeli słuchawek oraz odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem w katowicach jakiś czas temu to na lewo od wyjścia z dworca pkp (schodząc kładką) dorwałem całkiem niezły pub, choć nie wiem jak tam z ludźmi ;). Jeszcze była jakaś kawiarnia, gdzie było cicho, spokojnie i duże stoły ;) i jeden jazz pub :P. Tyle z szybkich wspomnień, nazwy żadnej nie znam :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewo od dworca jest cafe zaszyta i to pewnie jest ten pub, calkiem mily i rockowy, no i jazz club. w jazzie jest dosc glosno wiec raczej odradzam, a w zaszytej malo miejsca i zazwyczaj jest full. na lewo juz nic ciekawego nie ma :P prawde mowiac to myslalem nad miejscowka i raczej w katowicach nie ma takich cichych obszernych knajp, sa wzglednie male tudziez glosne, jesli przyjdzie mi cos na mysl to zaraz wrzuce info. Odradzam Park jeszcze zaleznie ktory, ale w wiekszosci jest raczej niebezpiecznie (chorzowski na ten przyklad).

ewentualnie jesli jeszcze nie wyjade pracowac ;d to tez bym sie zjawil (clix + shuffle + px100) i moge pare bardziej sie nadajacych miejsc pokazac, a i pozbierac was z dowrcow pkp i pks ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to :>

EDIT: jesli chemy sie spotkac raczej w godzinach popoludniowych niz wieczornych (do 17~18) i raczej w tygodniu a nie w weekend, to na 90% pojdziemy do CityRock. Kto zna ten wie :P Duzo miejsca (nie raz siedzialem tam w ~15 osob) a w takich dniach i godzinach jest raczej cicho i pusto. Jedynym mankamentem jest fakt iz tam puszczaja muzyke, ale nie leci ona za glosno wiec nie powinno byc z tym problemu. Blisko centrum i bardzo fajna knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zobaczylem ten tamat (bo myslem ze to ten z meetem w wwa) i w sumie tez moge sie zjawic, x3 pewnie jutro/pojutrze wysle do nowego nabywcy ale meizu moge wsiąść (i biflange jakbyktos strasznie chcaiul przetestowac ;)) kiedy mniej wiecej by wam to pasowalo? bo w przyszlym tygodniu musze i tak do krakowa jechac papiery poskładać ;)

 

edit: jak dla mnie graja bdb, basik z meizu wyciska z x3 siódme poty ;) a co do godzin popołudniowych i w tygodniu to sie zgadzam, byloby najlepiej, bo czas mam , a wracac w nocy tez nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylem nigdy, a tamte okolice raczej znam jak wlasna kieszen :P wyedytowalem poprzedni post. zreszta wpadlo mi do glowy jeszcze kilka knajpek: wczesniej wymienione CityRock, Fortepian na slowackiego (duzo miejsca wzglednie, duze stoly), red pub, albo Maska (nie wiem czy ktos sie orientuje, na placu Miarki to jest). takze przezyjemy :). najlepiej przyszly tydzien chociaz i tak nie wiem czy juz nie bede nad morzem wtedy pracowal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności