Skocz do zawartości

Pozdrowienia Z Wakacji


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Pragne pozdrowic serdecznie wszystkich forumowiczow z goracej Grecji :D Mam nadzieje, ze wszyscy bawia sie lepiej lub gorzej i ciekawie spedzaja wakacje.

 

Zalozylem nowy tepic albowiem nie moge tego zrobic w najdluzszym z wiadomych wzgledow.

 

A teraz ciekawostka:

 

Untitled_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Narzekamy narzekamy na polskie wladze...

 

A pamietacie wybory? Kto wybral takich a nie innych ludzi na takie a nie inne stanowiska? Ja nie widze problemu w tym ze ktos jest zlym politykiem. Problemem jest to ze KTOS do musial oddac na niego SWOJ WLASNY glos.

 

Niech teraz miliony ludzi w Polsce ma wyrzuty sumienia ze postawilo krzyzyk nie w tym miejscu w ktorym trzeba bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yar069 xD ...w ramach pozdrowień z wakacji; bo ogólnie święta racja :-)

 

badnewz - wcale się nie wstydzę, że kilka razy już opuściłem wybory :D A to dlatego, że: niezależnie od sceny politycznej w danej chwili - dobijają mnie sami parlamentarzyści, zmieniając partie. Nie tacy, co zmieniają np. z braku wyboru (bo ich partia np. nie łapie się do Parlamentu); tylko tacy, co zmieniają na zasadzie "chorągiewki" - bo im ktoś coś obiecał, bo zostali przekupieni, bo zupa była za słona, itd.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE, tam przesadzacie, Kaczyńscy nie są moimi faworytami, ale jednak mnie pozytywnie zaskoczyli. Imho są duuużo lepsi od duetu Miller + Kwaśniewski =) Zobaczcie, że dopiero teraz wyszedł 4 operator komórkowy, kraj sie bardzo szybko rozwija i już pensje rosną. A media ich krytykują, a wy ludzie to łykacie... pomyślcie trochę dlaczego sa krytykowani. Otóż dlatego, że rozbijają faktycznie te ciemne uklady, a te mają bardzo duży wpływ na media. A ludzie to łykają i co gorsza powtarzają :]

 

EDIT: Ignacy wybacz, ale sie dałem wciągnąc w dyskusje i zapomniałem Cie również pozdrowić. Więc pozdrawiem, i baw się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE, tam przesadzacie, Kaczyńscy nie są moimi faworytami, ale jednak mnie pozytywnie zaskoczyli. Imho są duuużo lepsi od duetu Miller + Kwaśniewski =) Zobaczcie, że dopiero teraz wyszedł 4 operator komórkowy, kraj sie bardzo szybko rozwija i już pensje rosną. A media ich krytykują, a wy ludzie to łykacie... pomyślcie trochę dlaczego sa krytykowani. Otóż dlatego, że rozbijają faktycznie te ciemne uklady, a te mają bardzo duży wpływ na media. A ludzie to łykają i co gorsza powtarzają :]

 

EDIT: Ignacy wybacz, ale sie dałem wciągnąc w dyskusje i zapomniałem Cie również pozdrowić. Więc pozdrawiem, i baw się dobrze :)

 

Wiesz gospodarka szła do przodu również za hitlera ;)

Zreszta zastanów sie czemu jest kraj sie szybko rozwija? Co zrobili, że do tego doszło? Otóż NIC. Zbieramy profity w tej chwili z wejscia do unii i boomu budowlanego oraz tych zmian przeforsowanych kiedyś przez Balcerowicza za czasów koalicji UW z AWS których SLD nie skasowało. Zreszta zobacz sobie dane ekonomiczne. Za ich czasów spadł nam drastycznie deficyt i wprowadzono troche zmian. Po prostu nie wszystko dzieje sie od razu i potrzeba troche czasu. Ehh uwielbiam jak ludzie sie wypowiadaja na tematy polityczne na podstawie odczuc, a nie faktow.

 

A tak ignacy pozdro, bo tez nie pozdrawiałem. Nie za gorąco ci w tej Auslandii? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, że dopiero teraz wyszedł 4 operator komórkowy, kraj sie bardzo szybko rozwija i już pensje rosną.

Jakby to była zasługa rządu. Na szczęście nie mieszają się zbytnio w gospodarkę...

 

A media ich krytykują, a wy ludzie to łykacie... pomyślcie trochę dlaczego sa krytykowani. Otóż dlatego, że rozbijają faktycznie te ciemne uklady, a te mają bardzo duży wpływ na media. A ludzie to łykają i co gorsza powtarzają :]

Moim zdaniem politycy powinni zająć się przyszłością, a nie przeszłością. Znaleźli sobie świetną przykrywkę do ukrywania spraw ważnych i racjonalnych w postaci "komuchów i złodziei". Strasznie mnie wkurza też, że większość posłów, tudzież posłanek partii koalicyjnych swoje wypowiedzi zaczyna od tego, czego by to nie zrobiło PO. Jak widać spory międzypartyjne i roztrząsanie spraw sprzed lat i zakurzonych teczek są ważniejsze od społeczeństwa i rozwoju państwa. Wystarczy porównać sytuację w Polsce do standardów na Zachodzie...

 

Nie chcę bronić żadnej partii, dla przykładu dobija mnie cwaniactwo PO i LiD - też sobie znaleźli moment do deklamowania haseł wyborczych i szukania poparcia w społeczeństwie. Liczne ankiety (niestety nie jest to obiektywne źródło informacji) wskazują na to, że niewiele im to daje.

 

Muszę też poskarżyć się na prezencję naszych kochanych braci. Często trudno jest im się wysłowić, ich zachowanie jest irracjonalne i bezpodstawne - patrz okupacja pielęgniarek i początkowe decyzje premiera. No i to obsadzanie stanowisk osobami "niższych lotów" niż nasi bracia. Bym zapomniał o zakładaniu słuchawek przez premiera. Paranoja :lol:

 

Dla porównania pan Tusk przynajmniej potrafi wyrazić swoją opinię, co więcej uzasadnić. I da się słuchać, tego co mówi, a nie nawijanie w bambuko, jak to dobrze w naszym kraju nie jest ;)

 

edit: norbar mnie wyprzedził, za wolno piszę z tego co widać ;) W 100% zgadzam się, że jest to zasługa poprzednich rządów. Polityka to kwestia czasu, efekty działań często widać dopiero po pewnym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego ciepełka i słoneczka ignacy :)

 

Wg mnie powinni odwołać Kaczuszki a możemy to zrobić w następujący sposób: http://www.referendum2007.org/ Pobieramy formularz, drukujemy, wypełniamy i wysyłamy na podany adres. Jeśli marszałek sejmu przyjmie to głosowanie to wykopsniemy kaczki ze stołków i gitara. Tyle, że Trzeba będzie wydać kolejne pieniądze na kampanie wyborcze, ulotki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyńscy nie są moimi faworytami, ale jednak mnie pozytywnie zaskoczyli. Imho są duuużo lepsi od duetu Miller + Kwaśniewski =) Zobaczcie, że dopiero teraz wyszedł 4 operator komórkowy, kraj sie bardzo szybko rozwija i już pensje rosną (...)

.. a bezrobocie maleje bo większość wyjeżdza z kraju! :D

 

Po ostatnich strajkach, zobaczyć można nieudolność naszego rządu. Uważam, że tego tłumaczyć nie trzeba, każdy widzi jak jest i nie warto zakłamywać się, i wszystko kwotować stwierdzeniem, że "Polacy uwielbiają narzekać!". Ale niech mi ktoś powie, jak tu kur..de nie narzekać? X]

 

Ale wierze, że już niedługo rewolucja!

 

A, żeby nie był do końca OT, to pozdrawiam Ignacego po raz drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie z tego tematu politycznego. Rudy ma bana, mi sie nie chce wydurniac wiec chill :lol: W dodatku oKo KHRoN'a czuwa i znowu watek poleci do kosza, a to ma byc sama przyjemnosc z podrowieniami!

 

Hm, myślę że @ignacy, sam zainstalował ten hm.. program.

Bo kto by używał GG, gdzie indziej niż w kaczkowym kraju. XX]

 

Mylicie sie moi drodzy... Ja tego nie instalowalem -> tutaj na kazdym komputerze w obu kafejkach internetowych jest "deflautowo", jest tutaj sporo naszych kochanych rodakow na wakacjach i sa nawet polskei knajpy :D (jak dotad zlokalizowalem tylko jedna, ale jakby dobrze poszukac na pewno znalazloby sie wiecej).

 

Generalnie jezeli chodzi o wyjazdy w Europe jest coraz lepiej. Ceny maja do zniesienia, dzwonic mozna dosc tanio (mozna kupic karte telefoniczna cos jak nasz "telegrosik", wychodzi podobnie jak voip). Do tego w kazdym miasteczku jest praktycznie jakas kafejka internetowa, ceny roamingu spadaja, a bilety lotnicze juz od dawna nie sa takie drogie... Jednym slowem Europa jest nam bliska jak nigdy dotad. Wprawdzie jak ciotka byla w Tajlandii to tez udalo jej sie dorwac do netu, ale z jakims ludzkim telefonem, roamingiem itd. bylo juz znacznie gorzej. Wiekszosc ludzi zna tutaj dosc dobrze angielski i bez problemow sie dogaduje... W pobliskim markecie jest nawet baba, ktora mowi jeszcze po rusku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam tylko, że przed protestem pielęgniarek nie miałem PiSowi nic do zarzucenia.

 

a teraz... No. Koniec PiSu :P

 

1)nie dadzą $$ - koniec

2)dadzą kase - naruszymy budżet - unia nam kare dowali - koniec ;]

3)wymyślą coś wspaniałego i uratują sytuacje Polski - tak to tylko w erze ;];];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności