Skocz do zawartości

Fiio X7 z Am5


thieftime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy warto kupić za 200€ tego playera z najmocniejszym wzmacniaczem Am5 chcę kupić coś lepszego od lg v60 co napędzi bez problemu słuchawki hd600 czy ten player da radę z tymi słuchawkami ? ogólnie nie kupuje odtwarzacza pod jakiś konkretny rodzaj muzyki słucham wszystkiego lubie raczej naturalne brzmienie lekko basowe ale bez przesady czy za te pieniadze to dobry wybór mialem bardzo dawno temu irivera h320 i on mi sie bardzo podobal szczegolnie na Rockboxie czy Fiio zagra podobnie czy jest to podobna półka jakościowa jak iriver ?

 

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo który jest lepszy ten pioneer xdp 100 czy fiio x7 ? Zastanawiam się jeszcze nad jakimiś słuchawkami dokanalowymi mam w domu hd 600 mam tez akg k712 pro koss porra pro chciałem kupić odtwarzacz wlasnie pod hd600 bo najbardzej mi odpowiadają po modowaniu Akg mógłbym sprzedać ale szkoda ich bo też graja fajnie jak będę miał wiecej czasu to może odblokuje bass porty w nich moze jest jeszcze cos innego conpolecicie w cenie fo 350€ max

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xdp100r i xdp300r (zbalansowana wersja) . Xdp100r gra u mnie w parze ze wzmakiem portable corda meier quickstep.   Solo nie napędzi poprawnie żadnych z moich kilkunastu pełnowymiarowych słuchawek. Xdp300r po balansie słucham z k701FAW balanced by @Perul i IEM P1 z Massdropa czy też PX w wersji z kablem balanced od meeaudio. Pionki są świetne do IEM, nie dają rady dużym słuchawkom. Xdp300r tez nie napędzi prawidłowo po balansie ani hf580 ani dt990 250 ohm, obie sluchawki w wersji balance by @Perul. Także pionka sobie odpuść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy, to https://allegro.pl/oferta/xduoo-xd-05-plus-wzmacniacz-dac-amp-ak4493-1000mw-9988552166

Jeśli musi być DAP, to w tej cenie nie wiem. Miałem shanling M6, był niby sporo mocniejszy od Xdp300r, ale z tym napędzaniem dużych słuchawek, to też  lepiej, ale niekoniecznie i nie do końca mi się podobało. Zwykły, tani, biurkowy mt601 dużo, dużo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odtwarzacz Hiby r3 pro nada się do słuchawek koss porta pro da rade z tymi słuchawkami trochę zmieniam priorytety stacjonarne sluchawki typu hd600 zostawie w domu do odsłuchu ze wzmacniaczem który jakiś czas później dokupie teraz chce kupic w miare jak najlepszy dźwiękowo odtwarzacz napiszcie swoje propozycje żebym miał z czego wybierać

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Czy Sony zx1 jest porownywalny jakościowo z wyżej wymienionymi odtwarzaczami ?

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Jest jeszcze w moim budrzecie fiio m11 ktory z tych odtwarzaczy wybrac wyzej wymienionych wybrac

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienionych przez Ciebie odtwarzaczy nie znam, pionka odradzam, bo mam. Choć muzycznie do łatwopednych, głównie IEM jest wybitny, użytkowo jest już archaiczny, ten andek numer bodaj 4 ledwo chodzi, pod internetem bateria znika w oczach, pare razy już mi nie wiedzieć czemu biblioteka muzyczna 120 GB zniknęła, trzeba było odtwarzać, etc, etc. Na szczęście mam dwa, jak jeden strajkuje, to drugi działa. 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności