Skocz do zawartości

Mini Meet.


dj_spinacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i co był jakiś meet? Jak nie to może jutro zrobić? Niestety nie mam jeszcz Mylarone classic i sobie ich nie posłuchamy. :(

 

Edit: Ja mam czas jutro w piątek i za tydzień w sobotę (11.08) dopiero. Nie planuję innych bliskich terminów mieć wolnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie? Nie wiem czy będę wolny. :(

W ten weekend jestem zajęty jak by co, przez mą kobietę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i mnie byście przyjęli :> Co prawda dopiero się zarejestrowałem ale siedzę trochę czasu jako gość, (chociaż i tak mi słoń na ucho nadepnął), a właśnie zastanawiam się co kupić i może bym cos oblukał :P Jak spotkanie będzie gdzieś, gdzie mnie wpuszczą (****iarz ze mnie – 16 lat :P) i gdzieś, gdzie trafie (dopiero 26 sierpnia będę mieszkał Warszawie – przeprowadzka z Węgorzewa do stolicy i przy okazji nowa szkoła :P) to chętnie bym się spotkał z wami. Przynieść za bardzo nie mam co… ep630, nie włączającego się treka jakiegoś :P i co najwyżej Sanse c240 rąbnięta siostrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj ktoś da radę na 12.00? W traffic'u. :) Ja będę bez mx'ów. A m240 pies mi pogryzł, ale jest cała i działa. ;) Tylko że nie wygląda jak na ostatnio meecie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś raczej nie ;]

 

mx'y też pies pogryzł? czy rybki utopiły i w głębiny zaciągnęły? :D

 

Pana 16latka (bynajmniej nie o mnie mowa, chociaż też "****iarz" ze mnie ;]) z chęcią przyjmiemy :D

 

co myślicie o 27? ;]

 

P.S. Skołujcie C-Moy'a. Chętnie bym do moon'a porównał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popros ladnie fl, to wezmie cMka na 27.08

 

JA tam kuje do sesji poprawkowej (blee) ale moge się pojawić :D

 

Chętnie bym wziąl, ale nie mam :lol: Moge jedynie wziąć lampowego Milletta :P (jak w trafficu jest gniazdko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzwoni do Traffic'a z pytanie o gniazdko? :D 27.08 to poniedziałek, a 25 może? Bo nie wiem czy bede miał czas 27. :(

A mx to ktoś mi obił. Cała krawędź na prawej słuchawce po lewej stronie napisu Sennheiser była bez lakieru (ale wsiowy plastik dali :D). Do tego jeszcze był uszkodzony przetwornik. Nie wiem czy miał jakieś luzy czy coś. Charczał i trza było puknąć dziada to zaskakiwał i grał normalnie.

 

Edit:

Zapomniałem że nowy kolega od 26 będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Trafficu prąd ma złe parametry. niestabilny i wogóle wachania są. Nawet o kilka V. O_o

 

po co podpinać tam jakiegoś lampowca, skoro nie pokaże 100% swoich możliwości? :D

 

 

 

mam nadzieje, że tym razem więcej ludu będzie. ;] 4 osoby to bardzo kameralnie :D

 

ja będę. i tak jak na razie nic do roboty nie mam ;]

a ze mną oczywiście Grado :D

 

anyway do ~25 trzeba ustalić szczegóły.

słucham Was. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności