Skocz do zawartości

Mini Meet.


dj_spinacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie imo o 11 to praktycznie każda knajpa bedzie pusta w dzien powszedni. Zwłaszcza w wakacje. A co do wpuszczania nieletnich do pubów to nie ma z tym problemów. Co najwyzej problem z kupnem piwa jest (chociaż i tak w naszym kraju bardzo żadko ale whatever).

Zreszta bez przesady czy nikt tu nie zna żadnej wiekszej knajpy, w której można spokojnie pogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie imo o 11 to praktycznie każda knajpa bedzie pusta w dzien powszedni. Zwłaszcza w wakacje. A co do wpuszczania nieletnich do pubów to nie ma z tym problemów. Co najwyzej problem z kupnem piwa jest (chociaż i tak w naszym kraju bardzo żadko ale whatever).

Zreszta bez przesady czy nikt tu nie zna żadnej wiekszej knajpy, w której można spokojnie pogadać?

 

 

ja znam - np indeks przy kampusie glownym UW, ewentualnie traffic (kawiarnia na gorze) - tam zawsze jest cicho , ludzie pomykaja z komputerami (laptopami) po necie na hotspocie, pija kawke i uwazam ,ze usiasc przy 2-3 zsunietych stoiliczkach, posluchac i pogadac przez 2-3 godz nie bedzie problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALON W WARSZAWIE

 

ul. Bracka 25 (róg Chmielnej)

 

O to chodzi? :) Mi się wydaje że wszyscy mają na myśli ten Traffic nie daleko Smyka prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALON W WARSZAWIE

 

ul. Bracka 25 (róg Chmielnej)

 

O to chodzi? :) Mi się wydaje że wszyscy mają na myśli ten Traffic nie daleko Smyka prawda? :)

 

 

Tak :) ale to zrobmy inaczej --

 

11.45 Metro W-wa Centrum (ten placyk gdzie czesto indianie graja :D - stojcie mniej wiecej miedzy 2ma wejsciami do bramek metra ok ?? ) a do traffica pojdziemy z buta ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was gorącą prośbę, niech ktoś z forumowiczów weźmie ze sobą aparat cyfrowy i porobi fotki. Miło jest zobaczyć tyle dobrego sprzętu zgromadzonego w jednym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok.

 

już prosze, nie piszcie o innych godzinach etc. etc. Wtorek już jutro i im mniej chaosu, tym lepiej ;]

 

 

Wtorek 3 lipca 10:45 "ten placyk z indianami :D" przy metro centrum.

później Traffic Club i odsłuchy itp. :)

 

 

P.S. Ten cyfrak to dobry pomysł. Jak ktoś może, to niech sie zaopatrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok.

 

już prosze, nie piszcie o innych godzinach etc. etc. Wtorek już jutro i im mniej chaosu, tym lepiej ;]

Wtorek 3 lipca 10:45 "ten placyk z indianami :D" przy metro centrum.

później Traffic Club i odsłuchy itp. :)

P.S. Ten cyfrak to dobry pomysł. Jak ktoś może, to niech sie zaopatrzy :)

 

 

Tak, chodzilo mi o 10.45, pomylilem sie

 

 

bede mial k800i - 3.2mpx z autofocusem i lampa ksenon - starczy za aparat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no. foty z tej komórki jakością nie powalają, ale to tylko telefon :P

 

i tak z jednym z najlepszych aparatów :P

 

jak nikt inny nie bedzie miał czegoś, z większym obiektywem, to wystarczy :)

 

 

mnie tam ta jakosc pasuje - nigdy nie bawilem sie w obrobke foto :)

 

W kazdym razie wszytsko ustalone 10.45 - metro centrum - Ciekawe ile nas bedzie :D

 

Edit:

 

Zapomnialem dodac, ze jak ktos ma baterie/akumulatorek 9V to niech da znac, wezme wtedy moonlighta v2 od majkela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności