Skocz do zawartości

Mini Meet.


dj_spinacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok. pierwszy post po meecie :P

 

lampowiec - fajnie sie grzeje :D dodaje sporo basu :) pomaga grado, ale bez rewelacji :P niezwykle szczegółowy z hd580 :)

 

jakaś nowa sansa (niech dark napisze jaka;] - c240 ;]) - rewelacja :) szczególnie okładki płyt :D dźwiękowo bardzo fajna.

 

szurki czwórki ;] - miód. więcej basu i byłoby rewelacyjnie ;] przekonałem sie, że doki też mogą dobrze grać :)

 

X3 - niezły bas. dźwięk niestety gorszy, ale za tą cene biją cx'y i ep'y na głowe :P

 

doki są okropne. szkoda, że nie trzeba ich jeszcze głębiej wciskać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po południu powinny być foty. Palca sobie rozwaliłem i cały dzień nie dotykałem myszki. Sorry za taką długą zwłokę. :) (tego posta napisałem z fona więc i foto nie będzie). Spinacz, to była Sansa c240. Więc nie taka nowa już. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to i foty. :)

HPIM2291.JPG HPIM2292.JPG HPIM2293.JPG HPIM2294.JPG

 

HPIM2295.JPG HPIM2296.JPG HPIM2297.JPG HPIM2298.JPG

 

HPIM2299.JPG

Znow nie przesłychałem wzmaka z porządnymi HD'kami. <_<

Shure fajne, ale spodobały mi się dopiero jak dałem bas na 10 w SRS'ie. ;) Kabel w nich jest zabujczy. Nie to co w mych X3. :)

Zen Touch. Fajny twardziel. Całkiem miły w używaniu. Z daleka wygląda jak jakiś Ipod.

KPP nadal mi jakoś nie pochodzą. Może trza było się nimi dłużej pobawić? Na razie wole swe K24P.

AKG K81dj (tak się pisze?) Bas bas bas, strasznie dominuje w tych słuchawkach. Słuchajać Machinae Supremacy - Soundtrack To The Rebellion @ T20, miałem wraże jak bym siedział w plastikowym kubełku. :huh: Wole otwarte K24P, albo jeszcze lepiej, Grado SR60 Spinacza. :P

 

Ogólnie ciut się zawiodłem tym spotkaniem ale nie było źle. :) Tyko trza jeszcze jakieś inne dziewuchy przyciągnąć. :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja to mogę sie pokazać w piątek po 12:30 lub w niedziele cały dzień. No chyba że coś mi wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mogę sie pokazać w piątek po 12:30 lub w niedziele cały dzień. No chyba że coś mi wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że mjeet jakikolwiek da sie zrobić dopiero w przerwie pomiędzy świętami a nowym rokiem ;]

 

bo 3 osoby są aktualnie zainteresowane.

 

 

poczekamy:

-wrócą (wrócą? :D) e500

-będą 595 mojemojemoje :P

 

może Forze dałoby się wyciągnąć. Ciekaw jestem jak gra h100+cmoy+595 właśnie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Eternality nic nie mapisał że może być. Powiedział że bedzie

 

Po świętach to może mi się trafi nowy dap? :D (trza zmienić sygnaturkę na coś sensownego w końcu). Zastanawiam się czemu mi dwa posty zrobiło. O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt mam. Na PM i w innych wątkach. :D

 

Edit:

Zaleś, przynieś iMP'ka. Chętnie posłucham discman'a od Iriver'a. :) (teraz tylko kupić jakieś fajne cd trza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aiii.

 

no niestety nie zapominaj, że żyjesz w Polsce.

Jezscze troche czasu minie, zamim bedzie można zostawiać wszystko byle gdzie :PP

 

 

no ale masz h320. :))

i A2 ;]

 

 

dobrze myśle, że póki co są 4 osoby chętne? ;]

 

warto jeszce forze zwerbować :D

 

 

Sobota (8 XII) rano pasuje? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohoho! :D

 

iemy!

ja chce! :D

 

 

Świstak, zrób wszystko, żeby być ;]

 

 

jeśli tyle osób sie odzywa i, co ważne, pasuje im termin, to chyba moge napisać dużą, czerwoną czcionką ocb :PP

 

Sobota - 8 XII - 11:00 MEET

 

spotykamy się o tej 11 na placyku z indianami :PP

czyli tam, gdzie są 2 wyjścia metro centrum ;]

potem do traffic'a - tradycyjnie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie wpadł, tyle że sam nie mam praktycznie żadnego ciekawego sprzętu do zaoferowania do odsłuchów: Cowon Iaudio F2 + niedziałające epki 630 + technics rp-f290 :/

 

Jestem w trakcie szukania nowych słuchawek i chętnie bym posłuchał kilku modeli ze średnio-niskiej i średniej półki, a w szczególności super.fi 5 pro. No i niestety ósmego mam zajecia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności