Skocz do zawartości

Piekny Test...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

młahhahaAhahahahaHAHahahaHaAAaHaha!! xxDdxDxxddXDXDdD

 

dawno sie tak nie uśmiałem!! xdxdDd

 

Czas na podsumowanie tej recenzji, a więc odtwarzacz z wyglądu jest bardzo ładny ogólnie nie grzeszy urodą.
XDXDXDXD

 

 

Bogactwo obsługiwanych formatów muzycznych: MP1, MP2

ehe. fajne formaty. Audio. ;]

 

odtwarzacz nie posiada części ruchomych.
.

no. miodzio.

 

Pierwsze 10 sek. każdego utworu w folderze.

Regulacja czasu odstępu pomiędzy kolejnymi powtórzeniami.

Przeglądarka FOTO - czyta pliki graficzne: JPG, BMT.

Wskaźnik zużycia baterii.

;];];]

 

 

 

Pudełko jednego z otrzymanych odtwarzaczy mp4 (...) Komplet 4 sztuk ;)

jeden na 4 na pewno bedzie działał ;]

 

 

 

Kolejną ciekawie wyglądającym playerem jest EXIGO 900 w kolorze srebrnym.

 

 

Wewnątrz znalazłem pamięć firmy Hynix o pojemności 1 GB

ke? x]

 

 

Odtwarzacz poradził sobie bez błędnie z jedną mp3 o zmiennym bitowaniu która była zakodowana w systemie VBR - ABR, gdzie parametr ABR ustawiony był na 320 kbps.

abr - średni bitrate.

maxymalny bitrate dla mp3 to 320.

jeśli średnia =320, to plik musi mieć cały czas 320kb/s.

czyli nie jest vbr... xD

 

Był to jedyny format który przeszedł nasz test na odsłuch mp3.

xD

 

 

koniec. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy, bądź tak uprzejmy i podaj panom recenzentom link do tego tematu. A potem obiecaj, że nie dasz im nigdy niczego do testów, bo to będzie istna profanacja - nawet jeżeli jakimś cudem napiszą coś sensownego, to tylko i wyłącznie przez przypadek :mellow:.

 

Zresztą ja bym zaczął od wysłania ich na kurs gramatyki, bo jak wierzyć recenzjom człowieka, który nie potrafi się nawet poprawnie wysławiać w ojczystym języku? Ja pisałem składniejsze teksty w szkole podstawowej. Rozumiem, że każdy czasami zrobi literówkę, ale ten tekst to jakieś jaja.

 

W ogóle od jakiegoś czasu widać coraz więcej ludzi (tu na forum, ale też w innych miejscach), którzy kompletnie nie potrafią wyrażać na piśmie swoich myśli. Jak na to patrze, to mi się wydaje, że odsetek wtórnego analfabetyzmu w naszym kraju jest najwyższy na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem redakcji właśnie do wysyłania sprzętu, ale do nich nawet nie napisałem. Bałem się * ;)

 

 

 

* że ilość funkcji w Clix2 przyprawi ich o zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności