Skocz do zawartości

Sympatyczne i miłe słowa o najsympatyczniejszych kolegach/osobach z forum :)


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że od jakichś 2 lat się netowo wyalienowałem (nie tylko tutaj zresztą) i zaglądam tutaj od czasu do czasu. Co nie zmiana faktu, że mam tutaj grono prawdziwych Przyjaciół, ******stych ludzi...

 

Teraz w ten wątek zajrzałem, przeczytałem....

 

Soundman nie żyje?? Co się z Tomkiem stało? :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko...

 

:(

 

Niech Mu ziemia... Tomek :(

 

Trzy tygodnie temu na zakładzie na którym pracuję (Dąbrowa Górnicza), "Koksownia Przyjaźń"...  Na jeden z kominów na tym zakładzie wszedł chłopak. Wszedł tak do połowy wysokości. wspiął się na barierkę.... Tak w południe. Około 16-tej przyjechał prokurator, policja... Zwłoki już leżały na trawie przykryte jakąś płachtą...

 

Ukrainiec. Miał 29 lat.

 

Dziękuję ci serdecznie Władimirze Władimirowiczu, że  do czegoś takiego ludzi doprowadzasz. Nie wiem co takiego musiało się stać, że on to zrobił, ale jednak coś musiało.

 

 

 

 

Dzięki serdeczne Władimirze Władimirowiczu. A teraz morduj sobie dalej niewinnych ludzi. W imię potęgi Wielkiej Rosji. Mateczka Rassija, tja...

 

Pier***l się kacapie ****ny.

 

 

 

Tak, sam się wygwiazdkowałem.

 

Odnośnie tematu. Na tym forum poznałem wielu wspaniałych, wartościowych Ludzi. Takich, których miałem zaszczyt i przyjemność poznać prywatnie poza tym Forum. Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc kiedy jej potrzebowałem, za to jacy jesteście i że jesteście :) I bądźcie.

 

 

Janusz, Kuba, Rafał, Tomek, Przemek, Arturro,... Dzięki za wszystko. Dzięki Wam mogłem (mogę) się rozwijać, dzięki Wam moje życie stało się pełniejsze. Nie sposób wszystkim podziękować. Dziękuję też niewymienionym, bo po prostu nie sposób Ich wymienić.

 

edit: Manu. Tak, z premedytacją, Manu...

 

Manuel el Manuel ;)

 

 

Nie znikam. No way. Byłem tu, jestem, będę. Mniej lub bardziej wrednie ale będę ;) Bo Wy, ta społeczność stała się kilka lat temu bardzo istotną częścią mojego życia.

 

I nawet jeśli się w tym czy w tamtym nie będziemy zgadzać... Who cares? ;)

 

Stay cool! 😎

 

 

Edit. Powód?

 

Bo edycja wymagała edycji.

 

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności