Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć,

Sprzedam nie używane beyerki dt1990.

Potrzebne pieniądze więc za 1300zł sprzedam

w tym przesyłka inpost HEJ!

https://allegrolokalnie.pl/oferta/beyerdynamic-dt1990-nowe

 

DT 990 600ohm stan świetny, pady jak nowe. - 450zł

https://allegrolokalnie.pl/oferta/beyerdynamic-dt990-600ohm

 

Fidelio x1S - 350zł

S oznacza- posiadają wymienne pady z x2hr oraz lepszej jakosci kabel.

 

20220523_122508.jpg

Edited by bols244
nowe słuchawki
  • Like 1
  • bols244 changed the title to BEYERDYNAMIC DT1990 nowe, Klipsch R-41SA Atmos.
  • bols244 changed the title to BEYERDYNAMIC DT1990 nowe, SENNHEISER HD700, Klipsch R-41SA Atmos.
  • bols244 changed the title to Beyerdynamic DT1990 nowe, DT990 600ohm, Fidelio x1s
Posted

Hop, znikaja senki oraz klipsch.

dodano dt990 600ohm

dt1990 nowa cena 1300zł!!! gw oraz dowod zakupu są!

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy