Skocz do zawartości

[SPRZEDANED] Beyerdynamic DT770 Pro 80 ohm & DT1990 Pro


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby mi ktoś powiedział że za parę lat pozbędę się całej kolekcji słuchawek na rzecz doków i kolumn to bym go po prostu wyśmiał... no ale ludzie jak i gusta z wiekiem się zmieniają.
Sprzedaję małą rodzinkę Beyerów.

DT770 Pro 80 ohm - uznana przez wielu za najlepszą wariację modelu 770 Pro. Bez pudełka, natomiast w bardzo ładnym stanie jak zresztą to widać na zdjęciach.
Cena: 400 zł + KW, bądź test i odbiór w Wawce. Sprzedaned

DT1990 Pro 250 ohm - Bardzo burzliwa była historia tej pary, gdzie w cięższym momencie swojego życia poprosiłem swojego znajomego by mi tę parę przechował po czym ją od niego odkupię... czekał na ten moment ponad rok ale słowa dotrzymałem. Była kupiona jako para do pracy i rzeczywiście była cały czas używana głównie do pracy z dźwiękiem przy wideo edycji. Wizualnie dałbym tutaj ocenę dobrą, ponieważ jest kilka kosmetycznych wad czy też pęknięty plasticzek widoczny na zdjęciu, mechanicznie za to w 100% sprawne, nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi, pady są w ładnym stanie a tych zbalansowanych nawet nie użyłem bo się bałem że mi się spodobają a potrzebowałem analitycznego odsłuchu.
Tutaj w zestawie oryginalny case, drugie pady które w drugiej mierze podbijają bas a także 2m pleciony kabel który dokupiłem, z racji że dwa kable z zestawu są uszkodzone. Dołączam je bo to jest tylko i wyłącznie kwestia przelutowania wtyczki więc ktoś może się podejmie.
Cena także adekwatna do stanu: 1150 zł + KW, bądź test i odbiór w Wawce.

BWFX2573.jpg

BWFX2574.jpg

BWFX2575.jpg

BWFX2577.jpg

BWFX2578.jpg

BWFX2579.jpg

BWFX2580.jpg

BWFX2581.jpg

BWFX2582.jpg

Edytowane przez BitWolf
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BitWolf zmienił(a) tytuł na [SPRZEDANED] Beyerdynamic DT770 Pro 80 ohm & DT1990 Pro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności