Jump to content

AG Cotsubu kolorowe TWS od subbrandu Final Audio

Recommended Posts

• Bywalec

Kolorowe, niewielkich rozmiarów słuchawki o świetnym wykonaniu i bardzo dobrym brzmieniu. 

Idealne słuchania muzyki w drodze i do uprawiania sportu, świetne do rozmów w ramach home office lub w samochodzie. 

Ag Cotsubu czyli kolorowe słuchawki TWS submarki legendarnego Final Audio posiadają wszystkie te cechy i wiele więcej. 

Zapraszam do testów i zakupów w MP3Store Wrocław

cotsubu_MP3Store_Wrocław.jpg

• Like 1

16 godzin temu, Cain1916 napisał:

Dostałem jeden egzemplarz w prezencie. Jestem pod wielkim ich wrażeniem. Nie ruszam się już bez nich z domu😊 Polecam!

Korzystałeś może w nich podczas biegania? 

Interesuje mnie czy sprawiają problemy z "potem" pod czapką 

• Bywalec

One są bardzo małe i lekkie, do biegania się nadają. Są też porządnie zrobione. 

• 1 month later...

Ok, sprzęt ma u mnie oficjalnie tytuł "miazga roku".
Po zmianie tipsów (na customowe, docięte ze zwykłych wokali FiiO) zamiata konkurencję dwa/trzy razy droższą. b2b27e34da98bfffe1f2ac29b9243c6d.jpg

• Like 1

27 minut temu, RIH napisał:

Ok, sprzęt ma u mnie oficjalnie tytuł "miazga roku".
Po zmianie tipsów (na customowe, docięte ze zwykłych wokali FiiO) zamiata konkurencję dwa/trzy razy droższą. b2b27e34da98bfffe1f2ac29b9243c6d.jpg

Z Aune E1 też ma szansę stawać w szranki? 

Z Aune E1 też ma szansę stawać w szranki? 
Zależy z czym będziesz je parował. Jak rzucisz SP2000 do boju to pewnie będzie słychać różnicę
Aune wracają u mnie regularnie do porównań bo nadal one i Berylium od Periodic Audio to dwa budżetowe "wzorce metra" w mojej kolekcji.
Jeśli brać pod uwagę jak korzystam z TWS - to wyeliminowały całe stadko moich przenośnych zestawów, nie tylko te na zdjęciu ale jeszcze ze 3 w torbach i plecakach.
A propos konkurencji to bratnie ZE3000 mają tyle dziur w pasmach, że mimo pozornej wyższej SQ IMHO nie mają szans z Cotsubu - jeśli dobrze dobierze się tipsy!
  • Like 1