Skocz do zawartości

Pytanie do użytkowników UAPP


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, euter napisał(a):

Dziwne. Czyściłeś dane / cache (czy jak to się tam nazywa na Androidzie?) aplikacji UAPP i po ponownym uruchomieniu na czysto masz tak nadal?

W ustawieniach Aplikacje=>UAPP czyściłem pamięć, usuwałem dane i konfigurowałem od nowa i pupa blada. Na tablecie z Androidem wszystko gra a w telefonie mam ten problem od pewnego czasu.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał(a):

Może karta zaszyfrowana do działania z tabletem, a nie z innymi urządzeniami?

Ty był jakiś problem niezwiązany z kartą. Zainstalowałem Androida 14 i może z tego powodu. Wyczyściłem jeszcze raz cache, dane, odinstalowałem aplikację, nawet zresetowałem (sam nie wiem po co) i załapało.  Dzięki. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Play napisał(a):

Na ajfonie byś nie miał takich problemów ☝️

Bo nie mógłbym zainstalować Uapp. 😊

 

Zamówiłem sobie wczoraj z roboty Iphona bo jest akurat wymiana i nie było nic ciekawego na Androidzie.

Zastanawiam  się czy nie oddać go żonie bo bez UAPP i karty SD z moją muzyką cienko to widzę. Wolałbym Iphona od wszystkich na Androidzie, ale to jest dla mnie problem. Z UAPP puszczam muzyczkę na Poly i nie ma nic porównywalnego z Apple..

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy moglibyście podpowiedzieć jakie funkcje warto włączyć po zresetowaniu ostawień uapp (poza bitperfekt, bo to podstawa)?

Mam wykupione MQA i gram Tidal/karta sd na Ifi Hip dac2.

Zależy mi na jak największym SQ

 

PS. Czasem przy ikonce MQA pod albumem pojawia mi się zielona kropka (zakładam, że to jakiś problem)- myślę, że przez to, że mam namieszane w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, loathe napisał(a):

Koledzy, czy moglibyście podpowiedzieć jakie funkcje warto włączyć po zresetowaniu ostawień uapp (poza bitperfekt, bo to podstawa)?

Mam wykupione MQA i gram Tidal/karta sd na Ifi Hip dac2.

Zależy mi na jak największym SQ

 

PS. Czasem przy ikonce MQA pod albumem pojawia mi się zielona kropka (zakładam, że to jakiś problem)- myślę, że przez to, że mam namieszane w ustawieniach.

Nic więcej nie trzeba jak masz bitperfect. Zielona lapka oznacza zwykłe MQA, w którym zostało to nagrane.

 

Cytat

Pochodzenie i standardy techniczne to zupełnie różne rzeczy. Plik muzyczny można zmienić po udostępnieniu utworu przez artystę, niezależnie od zastosowanej technologii. Pochodzenie jest wskazywane podczas odtwarzania MQA.

  • MQA „Studio” (niebieskie światło) daje swoim słuchaczom potwierdzenie bezpośrednio od inżynierów masteringu, producentów lub artystów. MQA Studio potwierdza, że dźwięk, który słyszysz, jest dokładnie taki sam, jak odtwarzany w studiu, kiedy muzyka była ukończona, i co za tym idzie, jest to również ostateczna wersja nagrania w tamtym momencie.
  • Dostępny jest drugi poziom, „MQA” (zielone światło), który wskazuje, że chociaż strumień jest autentyczny, pochodzenie może być niepewne lub że nie jest to jeszcze ostateczna wersja.

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej. 2 pytania. Co poustawiać a appce aby preferowała pliki hi-res nad MQA? Bo jeżeli na tidalu mam dostępne 2 formaty to widzę że uapp wybiera MQA.

Drugie pytanie: jeśli już musze słuchać tego MQA to co pozaznaczać aby było jak najlepiej?

Screenshot_20240312_174042_USB Audio Player PRO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, loathe napisał(a):

Hej. 2 pytania. Co poustawiać a appce aby preferowała pliki hi-res nad MQA? Bo jeżeli na tidalu mam dostępne 2 formaty to widzę że uapp wybiera MQA.

Drugie pytanie: jeśli już musze słuchać tego MQA to co pozaznaczać aby było jak najlepiej?

Screenshot_20240312_174042_USB Audio Player PRO.jpg

W UAPP masz słuchając z Tidal albo MQA albo zwykły Flac. Jak chcesz hires to słuchasz w aplikacji Tidal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lobuz1 napisał(a):

W UAPP masz słuchając z Tidal albo MQA albo zwykły Flac. Jak chcesz hires to słuchasz w aplikacji Tidal.

Raczej nie poniżej fotaScreenshot_20240312_181222_USB Audio Player PRO.jpg

 

chodzi o taka sytuacje jak ponizej. Gdy mam oba warianty to po kliknieciu juz pokazuje tylko MQA

Screenshot_20240312_181322_USB Audio Player PRO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności