Skocz do zawartości

Pytanie do użytkowników UAPP


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy Tidala i plików w pamięci urządzenia. Na dole masz masz screen dotyczący muzyki na karcie sd czy pamięci wewnętrznej-u mnie pusta lista bo nic nie dodałem do Favourites.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy Tidala i plików w pamięci urządzenia. Na dole masz masz screen dotyczący muzyki na karcie sd czy pamięci wewnętrznej-u mnie pusta lista bo nic nie dodałem do Favourites.
U mnie tak to wygląda zarówno na telefonie jak i na dx160.
Brak słowa Favorites...3b00de550fc75f3fda1c1389656a9ea6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwnie. Ja mam wersję 6.0.5.3- na telefonie i DX300 jest taka opcja.
752984EA-57CE-4139-BE20-AB6AF23DEB44.thumb.jpeg.99c349c93b042090a7a05347b18732f7.jpeg
Zaktualizowałem UAPP na telefonie i DAPie i co ciekawe na dx160 pojawiła się wersja nr 6.0.5.3 a na telefonie 6.0.5.5 przy czym na DAPie pojawiło się słowo favorites a na telefonie nadal brak.

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Możesz spróbować jeszcze darmową Hiby Music. Na Androidzie można słuchać też z niej muzyki dostępnej na Tidal.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za MQA warto płacić dodatkowo?

Moje odczucia po zakupie w porównaniu z aplikacją natywna tidal, że uapp gra tak ,,po niemiecku", jakoś twardo.Jakby rozdzielczość jest większa.
Mam ustawione bit perfect mode, nie używam korektora.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mój uapp przestał widzieć pliki w pamięci wewnętrznej i na karcie sd. Wykrywa jartę, ale nie pokazuje plików. Wiecie może w czym jest problem?

Screenshot_20231208_105123_USB Audio Player PRO.jpg

Screenshot_20231208_105128_USB Audio Player PRO.jpg

Screenshot_20231208_105138_USB Audio Player PRO.jpg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, euter napisał(a):

@lobuz1 Zrób na karcie SD główny folder - np. Muzyka. Wrzuć tam wszystko i dodaj ten folder (a nie kartę) do przeskanowania. 

Mam tak zrobione od zawsze. Wszystko wrzucone do folderu o nazwie FLAC i działało, ale przestało.

Nie mam widocznych żadnych folderów jak jestem w Library i nie mogę wybrać tego FLAC do przeskanowania.

W pamięci wewnętrznej też pusto.

 

Jak wchodzę w Folders i chcę przeglądać pliki na karcie czy w pamięci tel to nie mogę też tam wejść i wyskakuje, że folder is empty. Tak jakby uapp nie miał dostępu.

 

Dodałem sobie ten folder FLAC naciskając „Add folder using Storage” i widzę muzykę po wejściu do niego, ale z tego poziomu nie da się jej skanować.

Screenshot_20231208_110125_USB Audio Player PRO.jpg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności