Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do filmów i muzyki do 1k nauszne


Adrianooo

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam k271mk2 i dt770pro 80ohm. Nie leżą sonicznie daleko od siebie. Akg więcej środka mają, ale basu także sporo. k271mk2 mają odpinany kabel, 2 w zestawie, (sztuczne) skórki i welury, na Amazonie chyba najtaniej... https://www.amazon.pl/AKG-K271-zamknięte-sluchawki-nauszne/dp/B0016MOC28/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=4O1NT0OS8QPK&keywords=akg+k271+mk2&qid=1644615820&sprefix=akg+k271+mk2%2Caps%2C119&sr=8-3

IMO akg k271mk2 są równie solidne co beyery.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, manuelvetro napisał:

Mam k271mk2 i dt770pro 80ohm. Nie leżą sonicznie daleko od siebie. Akg więcej środka mają, ale basu także sporo. k271mk2 mają odpinany kabel, 2 w zestawie, (sztuczne) skórki i welury, na Amazonie chyba najtaniej... https://www.amazon.pl/AKG-K271-zamknięte-sluchawki-nauszne/dp/B0016MOC28/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=4O1NT0OS8QPK&keywords=akg+k271+mk2&qid=1644615820&sprefix=akg+k271+mk2%2Caps%2C119&sr=8-3

IMO akg k271mk2 są równie solidne co beyery.

Bayer ma odpinany kabel ???

One są zamknięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, Adrianooo napisał:

Bayer ma odpinany kabel ???

One są zamknięte?

zamknięte z odpinanym kablem beyery https://www.ceneo.pl/117962824;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=147422041&gclid=Cj0KCQiAr5iQBhCsARIsAPcwRONXMLCmOrAxTTuBZWfmY0h_FZV4iEZqpxbT60w9wO8V2ztmpBt4Tf0aAuV_EALw_wcB

Chyba tańszych z odpinanym nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
50 minut temu, manuelvetro napisał:

Bayery najlepsze to 80ohm?

Zależy mi na słuchawkach na kilka lat i o sprawdzonej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Allegro masz nowe Beyery DT 700 Pro X za 1088 zł, jak taki budżet wchodzi w grę to też warte rozważenia. Są trochę bardziej uniwersalnie zestrojone od starszych modeli, moim zdaniem przyjemniejsze - ale słuchałem tylko chwilę. No i pewnie łatwiej je napędzić.


Plus jak na kilka lat, to masz tam też większość elementów wymiennych - pady, poduszka pałąka, kabel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, Dirian napisał:

Na Allegro masz nowe Beyery DT 700 Pro X za 1088 zł, jak taki budżet wchodzi w grę to też warte rozważenia. Są trochę bardziej uniwersalnie zestrojone od starszych modeli, moim zdaniem przyjemniejsze - ale słuchałem tylko chwilę. No i pewnie łatwiej je napędzić.


Plus jak na kilka lat, to masz tam też większość elementów wymiennych - pady, poduszka pałąka, kabel...

Słuchawki wokółuszne Beyerdynamic DT 900 PRO X

A takie słuchawki są po 1000 na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do filmów Sivga Robin. Bas jest kinowy. Nie schodzi niestety super nisko, ale ogólnie jest dobrze. Jest go sporo i ma wygar odpowiedni. Średnica trochę cofnięta i góra taka sobie, ale za 650 zł naprawdę spoko słuchawki. No i do filmów jak znalazł.

Testuję je sobie od kilku dni i od początku wydawało mi się, że do filmów będą mega. :P 

 

Na tym np. był test i wyszło jak w kinie (akurat byłem na tym filmie). :P 

 

 

 

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Saiya-jin napisał:

Na tym np. był test i wyszło jak w kinie (akurat byłem na tym filmie). :P 

To znaczy, że mnie by się nie podobały ;). W tych całych kinach dźwięk jest za głośny, dosyć przymulony i trzęsie podłogą. Tyle mogę o nim powiedzieć. No dobra w NH we wro mają dobry dźwięk, przynajmniej jeszcze ostatnio jak tam byłem, a było to dawno. W IMAX byłem tylko raz, bo ogólnie rzadko bywam w kinie. I muszę przyznać, że kogoś tam srogo powaliło z głośnością. Jacyś miłośnicy loudness war, czy co?

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności