Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dla 7-latka lub dla mnie:)


side

Pytanie

Mój syn ogląda na YT filmiki o Minecrafcie i nie mogę już tego słuchać 🙂 Polećcie coś do 100 złotych, do laptopa, kabel 3 metry.

 

Chyba, że dołożę kilka stówek i kupię dla siebie słuchawki do pracy przy komputerze, a jemu będę użyczał 😉

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 10.01.2022 o 13:44, Bednaar napisał:

Mój 13-letni syn już od kilku lat w tym siedzi, ostatnio zaczął nawet robić jakieś modyfikacje do Minecrafta - jak mu powiedziałem, że traci czas i zabrałby się za naukę, to mi odpalił, że uczy się programowania. Sama z siebie gra jest ok, ale problem w tym, że syn przez to zawala naukę, a to już ósma klasa, w maju egzaminy, potem liceum - mam wrażenie, że nie myśli o przyszłości, tylko wciąż o zabawie.

Generalnie łącze się w bólu - mam podobnie 😕 

 

Co do wątku, to mojemu młodszemu kupiłem Mee KidJamz 2 - kolory do wyboru, a już 2 lata przeżyły, a lekkiego życia z nim nie mają :) - w wieku 7-8 lat. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 10.01.2022 o 14:12, Elhaz_77 napisał:

Dlaczego liceum? Chce iść potem na prawo albo medycynę? Jak tak lubi programować to może technikum? Mój młody od września uczy się na technika programistę i widzę, że pasuje mu ten kierunek. Po technikum masz zawód, a jak chcesz, to możesz iść potem na studia.

Mój syn technicznie i manualnie jest uzdolniony tak, jak ja - czyli dwie lewe ręce. To programowanie tak mu idzie, że ta modyfikacja nie chciała się załadować i dał spokój ;) Zresztą nie chce być informatykiem - kiedyś się go o to pytałem, nie kręci go ta tematyka, w przypadku Minecraft miał po prostu pretekst, by grać. A tak w ogóle zainteresowania ma bardziej w kierunku nauk biologicznych (też podobnie, jak ja), więc medycyna byłaby prawdopodobna, choć obecnie trochę od czapy myśli o swoim zawodzie, chciałby być paleontologiem (Jurassic World to jego druga pasja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności