Skocz do zawartości

Zamiennik dla słuchawek Audio-Technica MSR7


Antos17

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne słuchawki (Audio-Technica MSR7 black) mają już na karku trochę lat, stąd nauszniki i pałąk mają już trochę zdartą skórę. Póki co da się je nosić bez większych przeszkód, jednak mimo to, zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek. 

 

Preferuję kupno nowych, patrząc na zamienniki padów z allegro mam wątpliwości co do ich jakości.

 

Budżet: do 1000 zł

 

Słuchawki, które na ten moment biorę pod uwagę:

 

- Audio-Technica MSR7b (ulepszona wersja)

- Beyerdynamic DT 990 PRO Black Edition 80 Ohm / DT 770

 

Źródło dźwięku: DragonFly Black

 

Słuchawki MSR7 uwielbiam za dźwięk, moim zdaniem znakomicie grają utwory klasyczne, soundtracki, muzykę elektroniczną (łagodniejszą) i ogólnie wydają mi się być uniwersalne, a jeśli już by mi czegoś brakowało, to basu i większej mocy w niektórych utworach. Słucham w zasadze wszystkiego. Wolałbym raczej wygłuszenie w postaci słuchawek zamkniętych, chociaż chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Główną wadą obecnych jest wygoda i trwałośc materiałów, stąd rozważam słuchawki Beyerdynamic (słyszałem że grają podobnie).

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie, z góry dziękuję za pomoc 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygodę słuchawek zamkniętych to zwykle jest z tym problem.
Na tą chwilę użytkuję Edifier W860Nb i nie narzekam praktycznie na nic.
Są wygodne, mają tak aktywne jak i pasywne tłumienie otoczenia na niezłym poziomie. Dźwięki oddają w naprawdę niezły sposób bo czuć tak niskie jak i średnie i wysokie zakresy. Separacja także jest niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka MSR7:
ATH-MSR7 | DIY-Audio-Heaven
Do odsłuchu na pewno Focal Listen i wspomniane MSR7b.

DT990 mogą być dla Ciebie męczące.

Prędzej DT770.

Beyerdynamic pod kątem jakości wykonania i dostępności części zamiennych to jeden z lepszych wyborów.

 

Edifiery to zupełnie nie ta klasa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności