Skocz do zawartości

Około 300 Zł Na Sprzęcik + Jakieś Słuchaweczki


oscar_snoopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znam się zbytnio na odtwarzaczach mp3. Nie chce zmarnować 300 zetów. Zakupiony sprzęt będzie moim pierwszym playerem. Bardzo proszę o radę, co wybrać. Najważniejsza dla mnie jest jakość dźwięku (ważne też żeby odtwarzał OGG i korzystał z bezstratnej kompresji), w miarę znośny wygląd.....no i żeby był dość solidny.

 

PS. Na razie zastanawiałem się nad tymi modelami: iRiver T10, T50, T60 (z czego najbardziej interesuje mnie chyba T50, bo ma najdłuższy czas pracy na baterii o ile się nie myle), rozważałem również zakup iPod-a szufli II gen(ale za taką kaskę to on trochę mało oferuje chyba...tak mi się wydaje), ewentualnie może coś iAudio, ale nie wiem czy się coś znajdzie w tej cenie. Na początku myślałem o Creative Zen V Plus (ale już wywaliłem ten pomysł do kosza :) ). Szczerze mówiąć to już mi łeb pęka od przeglądania www z informacjami na temat tych wszystkich modeli. Dlatego proszę o pomoc.

 

PS2. Słuchawki sennheiser są dobre? A jeżeli tak, to jaki model? A może jakieś inne byście mi polecili ?

 

PS3. Ogółem chciałbym wydać tak około 350-380 zł (razem ze słuchawkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę więcej szczegółów. Ile pamięci i jakie słuchawki. Do 380pln mógłby być iRvier t50/t60 (chociaż ja bym się skłaniał raczej do tego drugiego, ten pierwszy to ogromne bydlę) + porta pro albo senn px100 jeżeli nie zależy ci na izolacji. Jeżeli zależy na izolacji to chyba zostają tlyko ep-630, albo trochę droższe senki cx300 lub crossy mylarone X3. Jeżeli 1GB to mało to ciekawy może również być T60 2GB, w tym wypadku będziesz musiał trochę się pomęczyć ze stockowymi pchełkami i dozbierać na nowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie 1 GB mi w zupełności wystarczy. Z tym T50 to kurcze.....właśnie jakiś taki trochę brzydki mi się wydawał od początku. Ale zdrugiej strony boje się, że T60 będzie mi zbyt krótko trzymał.

 

EDIT// CO do słuchawek to myślałem właśnie nad ep-630. Jak dla początkującego chyba będą OK, jak myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale rzeczywiscie daruj sobie flac i iauido na zwyklych pchelkach.

 

Moim zdaniem masz 2 opcje:

1.T60 + px100 [+zakup padow od hd414] - masz ladniutki dzwiek, sluchawki ktore moga rowniez z powodzeniem sluzyc jako domowe. Minus w zasadzie jeden - brak izolacji.

2. T60 + crossroads mylarone x3 [te sluchawki to hit forumowy jak jeszcze nie zauwazyles :P] Dzwiek zapewnie nieco gorszy niz w opcji nr.1 ale masz izolacje czyli wazna rzecz - wiadomo ze w metrze i tak bys piekna px100 nie docenil...

minusy tej opcji to ze crossroads mylarone x3 trzeba sprowadzic z ... Singapuru. Koszt z przesylka bodajze ~170 zl [poprawcie mnie jak sie myle]. Zeby jednak je zamowic musisz miec wypukla karte kredytowa [lub tzw "e-karte"] i zalozyc konto Paypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten player jest na baterie a nie na wbudowany akumulatorek.

Trzyma ponoc okolo 14 godzin.

T50 jest na "duze paluszki" ktore raz ze sa tansze [akumulatorki aa tez chyba sa tansze niz aaa] to trzymaja 2.5 raza dluzej. Wiec moze pomysl o t50 jesli troche wiekszy rozmiar ci nie zawadza.

 

Co do ep630 - dla mnie te sluchawki sa niegodne podlaczenia pod t60 ... ale coz niektorzy je ponoc wrecz kochaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności