Skocz do zawartości

Apple Ipod Shuffle 1gb


pawluss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad zakupem Apple iPod Shuffle 1GB. Mam jeden dylemat, a mianowicie chodzi mi o generację czym różni się pierwsza generacja od drugiej generacji??. Do wydania mam ok 300 pln. Chciałbym kupic do tego jakieś sluchawki spodziewam sie, że za cenę ok 60 zł dobrych słuchawek nie dostanę. "Szufelka" 1 generacji jest ok o 10-15 zł tańsza nie są to jakieś wielkie pieniądze. Czy jakość muzyki w IIgiej generacji jest lepsza ? Bardzo proszę o pomoc pzdr. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil Irivera S7, zakupiłem i jestem bardzo bardzo z niego zadowolony

 

pawluss napisał że chce iPoda, nie iRivera

 

Słyszałem, że pierwsza generacja szufelek ma lepszą jakość dźwięku.

 

Bo tak jest, wogóle 2gen to jest małe nieporozumienie...z resztą nie zamieniłbym 1gen na 2gen, ponieważ dźwięk w 2 gen jest niemalże jak w jakimś noname'mie, a 1gen powala swoim dźwiękiem na kolana... Z resza pawluss przeszukaj forum i poczytaj troszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie obchodzi Cie to, że 1 generacja jest ponad dwukrotnie wieksza od 2. Ani to że player ma obudowę z plastiku a nie z aluminium bodajże... To kupuj 1- taniej i lepiej...

A jeśli ci przeszkadza, to poszukaj innego playera :P Bo z szufla 2, nie jest za ciekawym rozwiązaniem... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie w tej chwili nowego Shuffle po cenach, w jakich oferowane są w naszym kraju, a już szczególnie w wypadku 2-giej generacji, kompletnie mija się z celem.

W tej cenie można dostać naprawdę lepsze playery.

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się czy na pewno nie potrzebujesz w playerku takich dodatków, jak choćby podstawowy wyświetlacz i equalizer. Na 1GB mieści się na prawdę sporo i fajnie mieć nad tym czasem jakąś kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, że zależy Ci na jakości dźwięku, a zaraz później, że wygląd musi Ci odpowiadać.

Musisz się zdecydować czy kupujesz playera do słuchania muzyki, czy do lansowania się na mieście.

Chociaż lans przy pomocy playera bez wyświetlacza o przekątnej 15 cali i 100 miliardów kolorów, to też słaby lans.

(Przepraszam za sarkazm - mam w domu 30 stopni, a dopiero pierwsze piwo piję) :huh:

 

Shuffle to bardzo specyficzny player, właśnie z powodu braku wyświetlacza. Mój znajomek, który sądził, że wyświetlacz mu niepotrzebny, kupił Shuffla, a teraz z zawiścią spogląda na moje skromniutkie U2, które kosztowało niewiele drożej od jego shuffle, bo stwierdził, że jak robi losowe playlisty, to czasami sam nie wie co leci i ręka sama sięga do kieszeni, żeby sprawdzić - a tu tylko łysy plastik :blink:

 

Prywatnie radzę posłuchać rady YogiCKa - przy obecnych cenach Shuffle się po prostu nie kalkuluje - chyba, że faktycznie zdecydujesz się na używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności