Skocz do zawartości

Wybrać odtwarzacz Iriver T50/t60 Czy T10?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się zastanawiać, tylko brać t60. Fajny, mały pancernik, na odludziu możesz go słuchać dalej jeśli masz dodatkowe aku przy sobie. Jak dla mnie to wielki plus, bo np ja gdy mam więcej wolnego czasu lubię uprawiać treking, więc gdzieś pod Śnieżnikiem ciężko o akumulatorki, a jeśli już to w cenie dobrego piwa za paluszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@dot

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. T60 gra na aku 1000 koło 17 godzin bez przerwy. Przy normalnym użytkowaniu koło 15 godzin łącznie.

Na pewno dłużej niż meizu m6.

Ten odtwarzacz u mnie nigdy tyle nie wyciagnie, chyba trzeba podzielic to przez 3.

Jak sie mu zniemia playback speed niechodzi korektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że Ty masz coś zj^&*( a nie inni. AAA spokojnie wytrzymuje ~15h.

 

Do tego piszesz, że T50 w środku ma to samo co T10.. kolejna bzudra i wprowadzanie ludzi w błąd. X]X]X]

Moje zdanie;

- jeśli AAA to T60,

- jeśli AA to T10.

Osobiscie niezagladalem, getz o tym cos tu pisze:

 

http://forum.mp3store.pl/lofiversion/index.php?t21058.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meizu ma kilka dopalaczy , jak sie przegnie to mozna niezle sranie dostac ;] a nie bas ;D na x3 mozna spokojnie efekt ep-630 uzyskac ... nawet barwe podobna ;] co do dzialania meizu , jak do mnie przyszla , to bez ladowania ( tylko wtedy jak nute wrzucalem ) to szedl jakies 15h , ale to bylo od naladowania firmowego ... jeszcze ze 4h na flac'ach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refurbished to player ze zwrotów od niezadowolonych klientów, lub fabrycznie mu wgrywali nowy firmware/wymieniali płytę główną, bo się update komuś nie udał. Opłaca się je brać, bo po dwóch tygodniach używania nowy player jest w nielepszej kondycji niż refurbished, innymi słowy nie zawsze poznać, że refurbished to nie nówka.

Co do playerów, różnicami w brzmieniu między T30 i T60 bym się nie przejmował, bo jeśli są, to subtelne. Obydwa grają bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie niczym się nie różni dźwiękowo, a przynajmniej nie powinna. Refurby są to produkty po naprawie u producenta, dlatego są tańsze. Więc jeśli producent go reperuje, to raczej na pewno możesz być spokojny. Refurbished to o ile sie nie myle z ang. "odnowiony". Ale ja osobiście brałbym t60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który odtwarzacz jest lepszy- t60, czy t30 w wersji Refurbished ?

 

Chodzi mi głównie o jakość dzwięku tych dwoch playerów.

Czy wersja Refurbished różni się szczególnie od normalnej wersji?

 

Porównywałem je na PX100. Grają troche inaczej, ale barwe dźwięku lepszą ma T60, jest bardziej żywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę czy dla T10/T50/T60 stanowi róznicę, czy wgrywa się muzę korzystając z kompa z legalnym Windowsem, czy z nieorginalnym? Czy jeśli odtwarzacz jest autoamtycznie w trybie UMS to ma to jakieś znaczenie? I czy np. T10 w celu przerobienia na UMS wymaga legalnego Windowsa czy może być inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Zastanawiałem się nad kupnem t60, lecz boje się troche joy'a. Dużo osób pisze, że nie zawsze działa tak jakbyśmy tego chcieli. Tego problemu już niema w t30. Za t60 przemawia radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ;) Jak będę miał za dużo kasy to sobie sprowadze IFPa 700 :) A póki co poluje na taniego Meizu 8 GB....

 

Sprawdz ruskiego dystrybutora iRiver , a szczeka Ci opadnie z wrazenia , takie maja ceny na IFP .Gorzej , bo zerowy kontakt. Generalnie , jakis maly krach sie zapowiada. Zlotowa leci na pysk , pewnie lada dzien ,ceny na elektronike podskocza o jakies 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może odpowiedzieć na poniższe? T60 / T50 / T10 ma służyć też jako pendrive i pytanie, czy u każdego / na każdym kompie zadziała...

 

"Powiedzcie mi proszę czy dla T10/T50/T60 stanowi róznicę, czy wgrywa się muzę korzystając z kompa z legalnym Windowsem, czy z nieorginalnym? Czy jeśli odtwarzacz jest autoamtycznie w trybie UMS to ma to jakieś znaczenie? I czy np. T10 w celu przerobienia na UMS wymaga legalnego Windowsa czy może być inny?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T50 i T60 srednio nadaja sie jako pendrive bo :

 

- jak sa na nich pliki inne niz muza to dlugo sie wlaczaja

- nie daja sie podlaczyc do usb gdy maja slaba baterie

- gdy sa podlaczone do kompa swieci im sie caly czas ekran i zzera baterie.

 

Roznicy nie powinno robic bo nawet na linuxie mozna (wykrywa jak dysk wymienny, jak na przyklad cyfrowki)

Jak jest w trybie ums to jest i tyle ;]

A co do konwersji mtp > ums w t10 to watpie, by wymagalo czegos legalnego, bo to idzie przez program irivera ;]

 

A wykryty zostanie na kazdym windowsie nowszym od 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Znajomy ma na sprzedaż T50 i napisał mi taki tekst.

 

"Jest to wersja znacznie lepsza od T 60 a główna zaleta modelu T 50 to Lubisz długie wypady za miasto a może nie masz czasu pamiętać o kupowaniu baterii? Pokochasz T50. Aż do 53 godzin gry bez przerwy, bez wymieniania baterii. Będzie grał dla Ciebie zawsze gdy będziesz tego oczekiwać. Polubisz też jego kolorowy wyświetlacz. Znacznie czytelniejszy niż monochromatyczne. Wszystko przejrzyste i kolorowe - aż przyjemnie się używa."

 

i moje pytanie dotyczy kwestii wyświetlacza. W T50 jest kolorowy, a w T60 jest monochromatyczny? Czym to sie różni? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności