Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki otwarte dla 7 letniego dziecka


lobuz1

Pytanie

Poszukuję przyzwoitych słuchawek otwartych dla 7 latka. Dalem mu Koss porta pro, ale niewygodne. Coś w tym stylu ze stałym pałąkiem. Mogą być też wokółuszne, ale otwarte,  Może inny model Koss? Prosze o pomoc.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Generalnie to był u mnie kiedyś dość znany lokalnie laryngolog i opowiadał jak wielką krzywdę dzieciakom robi się kupując klasyczne słuchawki. Celuj w coś z ograniczeniem dB dedykowane dla takiego dzieciaka. Efektem głośnego słuchania w tym wieku bardzo często oprócz oczywiście zaburzeń słuchu lecą też zaburzenia równowagi, mowy, koncentracji i wiele innych. Do 10 roku bym klasycznych nie kupił na pewno, tam mu się wszystko rozwija jeszcze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz rację, ale w tym temacie jestem kompletnie zielony. Może masz jakieś konkretne typy to proszę podrzuć. 
Takie znalazłem:

https://www.sluchawkomania.pl/sluchawki-dla-dzieci/sluchawki-nauszne-dla-dzieci-mee-audio-kidjamz-2-niebieskie.html

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minut temu, bigmaras napisał:

Generalnie to był u mnie kiedyś dość znany lokalnie laryngolog i opowiadał jak wielką krzywdę dzieciakom robi się kupując klasyczne słuchawki. Celuj w coś z ograniczeniem dB dedykowane dla takiego dzieciaka. Efektem głośnego słuchania w tym wieku bardzo często oprócz oczywiście zaburzeń słuchu lecą też zaburzenia równowagi, mowy, koncentracji i wiele innych. Do 10 roku bym klasycznych nie kupił na pewno, tam mu się wszystko rozwija jeszcze.

Marek a nie masz tych co kiedyś brałem dla wnuczki? Bardzo fajne dla dziecka. Podobne robi JVC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, lobuz1 napisał:

Masz rację, ale w tym temacie jestem kompletnie zielony. Może masz jakieś konkretne typy to proszę podrzuć. 
Takie znalazłem:

https://www.sluchawkomania.pl/sluchawki-dla-dzieci/sluchawki-nauszne-dla-dzieci-mee-audio-kidjamz-2-niebieskie.html

 

Te kidjamz dla dzieciaków super. Ciężko połamać i są z blokadą dB.

 

ZBRMORb.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takie właśnie kupiłem dla wnuczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój Wiktor, 13,  siedział w hd681 w wieku 6 lat. Wtedy słuchał Rojka i Braci :D A Olek, teraz 6, chętnie ubiera k701, ale źe tak powiem, pod moim ścisłym nadzorem, a 681 nie gniotsa, nie łamiotsa, chociaż, 12 letni Wiktor wtyk im wygiął. Silny chłop, po ojcu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przed chwilą kliknąłem i kupiłem takie:

 

https://allegro.pl/oferta/jvc-ha-kd7-r-85-db-sluchawki-dla-dzieci-naklejki-7923007642

 

Dostawa jutro bo sprawa wyjątkowo pilna i był dzisiaj ryk, że tata ma on nie ma na czym słuchać jak mama ma konferencję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, lobuz1 napisał:

Przed chwilą kliknąłem i kupiłem

Jak już wygrzejesz :) to daj znać jak oceniasz skuteczność działania tego ogranicznika głośności. 

Swojemu 7 latkowi dałem CAL! ale nie jest za bardzo zainteresowany... może i dobrze :)  

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności