Skocz do zawartości

Magazyny i prasa...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem o PSD - świetny magazyn... Ale okrutnie drogi O_o

 

[edit]

W ostatnim newsweeku było archiwum 300 numerów na DVD ^^ Świetna sprawa, szczególnie jak ktoś zdaje WOS. Przekrój ostatni raz kupiłem gdy było podsumowanie 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSD (a teraz to chyba PSD Photoshop) drogi, ale głównie dlatego, że mało się tego sprzedaje.. autorzy tekstów dostają nie za dużo ;) wiem bo miałem okazje napisać do nich jenego tutka.

 

Fajny był EGX (jak już jesteśmy przy wydawnictwie Software) .. ale niestety zamkli go :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazaetach typu Wprost, Przekrój nic ciekawego nie ma.

 

Za nic się nie zgodzę. Imho w ogóle porównywanie tych dwóch tytułów to bezsens. Ja wyparłem z domu 'Wprost' właśnie dla 'Przekroju'. Oba tygodniki mają skrajnie inny styl- 'Wprost' jest bardziej poważny, 'Przekrój' zaś bardziej ironiczny. I to w właśnie w tym tygodniku lubię- cięte i świeże podejście do kluczowych (a często i niekluczowych) zagadnień. Poza tym... odważnie stawia się tam na nowości, czy to techniczne, czy np. muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja lubilem RESET, za fajny layout i ogolnie smiesznie pisali, teraz nic nie kupuje od paru dobrych lat, w sumie w dobie powszechnego internetu kupowanie regulranie jakiegos pisma to troche frajerstwo czyz nie? miliony stron, informacji, zdjec, filmikow - wszystko za darmo, chyba ze ktos jest kolekcjonerem czy fanem.. PIKTOGRAM jest np takim pismem kolekcjonreskim bardziej ale to inna bajka chyba, ogolnie teraz wszytkie te pisma sa takie same... reklamy, reklamy, reklamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kochalem "Reset" . Świetne komiksy (48 stron), ale przede wszystkim dział "Odloty" -genialne artykuły "o wszystkim" w przystepnej formie i z humorem. Po ichnich artykułach zaczolem sluchac Beastie Boys, chcialem wstapic do Legii Cudzoziemskiej, czytalem ksiazki o Aztekach:).. heh chyba nic innego za małolata nie wywierało na mnie takiego wplywu jak "magazyn cyber niekulturalny". Niestety nie był popularny:( Pani w kiosku powiedziala mi kiedys ze tylko ja to kupuje. I niestety umarł... Młodzież wolała "czytać" głupie i banalne recenzje w CD Action ( 99% moich rowiesnikow kupowalo je wyłącznie dla gier). Teraz juz nic nie wzbudza u mnie takich emocji:/ no moze poza Nelly Furtado:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności