Skocz do zawartości

Jakie Słuchawki... Iriver T10


pieczarka

Rekomendowane odpowiedzi

No to chopaki pomóżcie bo mam dylemata! :)

Używam EP-630 do swojego T10, ale czegoś mi brakuje...coprawda grają lepiej niż moje głośniki w kompie to jak pomyślę, że mogą grać lepiej to mało gaci nie doczyszczę.

Kwota do wypędzenia 200 zł. Tyle jestem w stanie dać za genialne słuchawki.

 

Moje wymagania.

Muza: R 'n' B, Drum 'n' Bass, Trance, Alternative, Lo-Fi, Chillout, POP, Rock (Status Quo ;p) - czyli jak widać bardzo gustuję w muzie, którą np tworzy pan Timbaland, Timberlake i inne głębokobasowe piosenki (ale bez przegięcia ACID to ja nie trawię :/).

Rozmiar: Jestem gotów przejść na nauszne (myślałem o PX100), ale żeby to nie wyglądało jak hełmofon!

Myślałem o Crossroads X3, lub AKG K324p ale mało o nich wiem. Bardzo mi pasują słuchawki douszne, jednak myślałem używać PX100 w chwilach luźnych w autobusie, czy pociągu (jeśli dają radę go zagłuszyć), lub nawet podczas czytania książki w domu :), a EP-630 do biegania czy podczas ćwiczeń. :)

 

Kto się przesiadał z EP-630 na droższe i odczuwał różnicę?

Liczę na konstruktywne porady co wybrać. :) W razie niejasności zadawajcie mi pytania. Chcę, żeby to był majstersztyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj chłopaki widze ze te wasze epki to jest jak w czasach "peweksu" sprzet Technisc'a. wszyscy potem w domach mieli wieze technicsa i kolumny altus. tak samo Wy. tylko epki i epki. to gra naprawde muliscie i podbity jest bas na maksa. pozdrawiam

Prawda, Epki to syf jakich mało, ale trzeba przyznać, że w ich przedziale cenowym nie mają godnego przeciwnika (jeszcze). Wyjątkiem mogą być ewentualnie Philips SHE 9500, ale one są ostatnio bardzo trudno dostępne i mają dużo gorszą izolację od Epek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę, żeby to był majstersztyk!

W takim razie pozostaje wycieczka do najbliższego MM/RTV AGD, etc.

Ja po raz drugi kupiłem sobie Senn. PX 100. Polecam też Senn. MX 560 i oczywiście Cresyny zestawowe ;) Nie polecam za to Koss Porta Pro i Senn. MX 400.

 

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje wycieczka do najbliższego MM/RTV AGD, etc.

Ja po raz drugi kupiłem sobie Senn. PX 100. Polecam też Senn. MX 560 i oczywiście Cresyny zestawowe ;) Nie polecam za to Koss Porta Pro i Senn. MX 400.

 

No to zostaje mi się tam rzeczywiście wybrać. :) A powiedzcie. Czym się różnią PX200 od PX100?

Czy w MM we Wrocku pozwolą mi odsłuchać PX100 i PX200 np? ;) Nad Koss Porta Pro się zastanawiałem, ale jednak nie polecasz...to ciekawe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

px200 nie maja basu - imo odpada.

ja natomaist kpp polecam - szczegolnie ze wzgledu na stosunek jakosc/cena... od EP sa sto razy lepsze, wiec sie nie boj. pxy jak masz dawac 180zl to zastanow sie dwa razy - faktycznie sa imo lepsze od kpp, ale 1,5 razy wieksza cena jest "troche" przesadzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

px200 nie maja basu - imo odpada.

ja natomaist kpp polecam - szczegolnie ze wzgledu na stosunek jakosc/cena... od EP sa sto razy lepsze, wiec sie nie boj. pxy jak masz dawac 180zl to zastanow sie dwa razy - faktycznie sa imo lepsze od kpp, ale 1,5 razy wieksza cena jest "troche" przesadzona...

 

Niestety jestem zboczony na punkcie słuchawek. Odkąd mam iRiver'a od paru miesięcy już 4 razy zmieniałem słuchawki na niby lepsze i lepsze i wiem, że jak zmienię na KPP to paru miesiącach znowu mi padnie na mózg i powiem sobie, to może teraz pora na PX100 jednak? I w ten sposób docelowo wydam nie 190 zł, a ponad 300 spokojnie. ;) Poza tym, szczerze? PX100 mi się bardziej estetycznie podobają. Nie są takie 'dziurawe' jak dla mnie. :)

 

Czy cena 169zł + 6 zł przesyłki to wystarczająca kwota, żeby mieć pewność co do autentyczności, że to Sennki? Facet daje 2 lata gwarancji.

 

http://www.allegro.pl/item266693995_sennhe...a_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj go czy oby jego gwarancja to prawdziwa gwarancja ;P Jedynie te z Konsbudu mają pełną gwarkę, a wiem, że nawet Techmarket ma PX 100 sprowadzane z USA

 

Hm, tzn. że Techmarket ma tą gwarancję czy nie mimo, że sprowadzają bo się pogubiłem. ;) Ciekawi mnie jak wygląda sprawa, kiedy te gąbeczki się zużyją. Czym je zamienić? Czy może jest jakaś para gratisowa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tzn. że Techmarket ma tą gwarancję czy nie mimo, że sprowadzają bo się pogubiłem. ;) Ciekawi mnie jak wygląda sprawa, kiedy te gąbeczki się zużyją. Czym je zamienić? Czy może jest jakaś para gratisowa? :)

 

Niby jest, ale ich wewnętrzna raczej, czyli pewnie odsyłają do Hameryki do naprawy (?). Jak sprowadzają z USA, to automatycznie wiadomo, że gwarancji z Konsbudu ni ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

skoro by ci lepiej pasowaly px200 to je kup :P. a tak w ogole co to znaczy lepiej pasowac? do ubran lepiej pasuja czy co?

ja co prawda px200 nie posiadam, ale posiadalem dobrych pare miesiecy no i raczej basu to one nie maja - juz mx500 maja go wiecej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro by ci lepiej pasowaly px200 to je kup :P. a tak w ogole co to znaczy lepiej pasowac? do ubran lepiej pasuja czy co?

ja co prawda px200 nie posiadam, ale posiadalem dobrych pare miesiecy no i raczej basu to one nie maja - juz mx500 maja go wiecej ;p

 

 

chodzi o budowe gabki na uszu wydaje mi sie ze ona lepiej bedzie wygluszac- jakie masz zdanie -a lepiej graly niz px100

 

a mx500 to dokanalowe a ja takich nie lubie uzywac

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności