Skocz do zawartości

Awaryjność Ep-630


Karol2307

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić te słuchawki (oczywiście oryginalne w wersji box za co najmniej 65zł), ale obawiam się o kabel przy wtyczce mini-jack, bo stock'owe słuchawki mojej sansy m240 pożyły jakieś 2 miechy, po czym kabel tuż przy wtyczce się zagiął czego efektem był dźwięk tylko w lewej słuchawce. Dodam, że tak jak w epkach był to kabel zakończony prostym wtykiem oraz, że dotychczas nosiłem odtwarzacz w kieszeni od spodni. Tak więc czy komuś zdarzyło się coś podobnego? Jak to jest z awaryjnością EP-630? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, ale to z mojej winy - przypadkiem uciąłem sobie kabel ;x

Poza tym zdarzają się przypadki (także mi), że jedna ze słuchawek zaczyna grać znacznie ciszej. Ja rozebrałem wtedy słuchawkę i wyczyściłem(wszystko wróciło do normy), niektórzy oddawali do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje trzymaja sie bardzo dobrze, ale ma je kilka miesiecy dopiero. Jednak wiele juz przezyly, wiec uwazam je za solidne. Od siebie dodam jeszcze, ze rok napewno powinny wytrzymac, a nawet wiecej, a po roku i tak bedziesz szukal czegos nowego, w kwestii brzmienia np: CX300, wiec 70 zl jak wydasz i po roku bedziesz bral cos nowego, miesci sie to chyba w granicy rozsadku cenowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu minie roczek ... nie widzę większych zmian w stosunku do nówek. Osobiście mogę je polecić.

Dla kogoś kto nigdy nie miał doświadczenia z tego typu słuchawkami pierwszy odsłuch będzie pozytywnym zaskoczeniem (o ile ktoś lubi bas) ;) a założe się, że techno maniaków w Polsce jest jak na zawołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam epki już pół roku zakupione na morele.net. Po 5 miesiącach intensywnego (bardzo) użytkowania poszła wtyczka (głupotą jest ten luz, gdzie wchodzi kabel). Jako, że nie dostałem gwarancji samego producenta lecz 2 letnią wewnętrzną gwarancję morele.net wysłałem im słuchawki z opisem usterki, po ówczesnej konsultacji mailowej w serwisantem. Napisał on: "proszę przysłać, zobaczymy co zrobi z nimi serwis dystrybutora". Po niecałych dwóch tygodniach cieszyłem się nowymi słuchawkami. Teraz pytanie czy to dzięki creativowi czy morele.net posiadam teraz nowe Epki. Przy okazji chciałbym z tego miejsca serdecznie polecić sklep morele.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam epki od lutego i nic się z nimi nie dzieje...

 

ja też mam od lutego i nic się z nimi nie dzieje złego... :)

 

jedyne co zauważyłem to fakt, że gdy wieszam słuchawki (nigdy w domu żadnych słuchawek ani nie składam ani nie skręcam, tylko wieszam - na nosie takiego pajacyka co go dostałem na urodziny x lat temu :lol: i teraz sobie wisi na ścianie) to kabel wydaje się być taki wykrzywiony ;) w sensie, że jak wiszą przegięte przez pół wtyczką do dołu, to kabel nie wisi pionowo w dół, tylko odchyla się trochę w bok :P to chyba wina noszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje kupiłem w październiku 2006 i dwa razy już były w serwisie - lewa słuchawka przestała grać (wymienili na nowe) i dwa tygodnie temu oddałem 2 raz - tym razem prawa przestała grać (czekam). Najczęściej noszę player na smyczy i nie wystawiam go na ciężkie próby (tak jak i słuchawki). Obyś (jeżeli je kupisz) miał do nich więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać, sporo ludzi ma z nimi problemy, ale trafiają się także wybitnie wytrzymałe egzemplarze :P

 

masówka jak nic... ;]

 

fakt, masówka, no.. ;)

 

ale w wypadku wszystkiego zdarzają się problemy... a logicznie rozumując :) --> im więcej czegoś na rynku tym więcej trefnych egzemplarzy :)

bo biorąc statystycznie np. 1% usterkowości wśród epek w przypadku stu egzemplarzy daje jedna usterkę, a już przy dziesięciu tysiącach - sto :)

a że epki są dość powszechne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam typowy problem. jedna gra cholernie cicho. Wysłałem je w środę do Allnetu w Lublinie (OZIR:D:D) po bagatela 1,5 miesiąca od wystąpienia problemu (sic!). Mówiłem sobie co tydzień, ze "teraz je wyślę" i zawsze znalazło się jakieś inne zajęcie:D:D. Jesli chodzi o kabelek to wszystko w porząsiu. ktoś pisa, że je rozebrał i wyczyścił. hehe...jak mi się skończy gwara to zrobię to samo. Albo wyrzucę i kupię nowe (wszystko zalezy od budżetu) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google prawde Wam powie...

 

 

13,200 dla zapytania Creative Ep-630 są awaryjne

 

10,600 dla zapytania Creative Ep-630 nie są awaryjne

 

 

 

Więc, epki są awaryjne i nawet nie polemizujcie ze mna... :D

 

 

 

 

EDIT:

 

 

A co do tego ze gra ciszej, to wina zapchanej siateczki woskowiną. :) Uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to w jaki sposób się ten kabelek ukręca przy jacku. Mi się jeszcze w żadnych słuchawach nie udało tego dokonać

 

Widocznie sporo zależy od tego, gdzie nosisz playera. zasadniczo mając go w kieszeni można kabel przy jacku zgiąć tak nieprzyjemnie, że się nadłamie. Nikomu tego nie życzę, okropna sprawa xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to w jaki sposób się ten kabelek ukręca przy jacku. Mi się jeszcze w żadnych słuchawach nie udało tego dokonać

decyduje chyba najbardziej przypadek ;)

mi też się na zdarzyło nigdy... <_< ale chyba 'wystarczy' mocniej szarpnąć i się da ukręcić :P

 

Widocznie sporo zależy od tego, gdzie nosisz playera. zasadniczo mając go w kieszeni można kabel przy jacku zgiąć tak nieprzyjemnie, że się nadłamie. Nikomu tego nie życzę, okropna sprawa xD.

jak mały player a duża kieszeń to nie powinno być problomowo :)

chyba najgorzej jest w playerach typu t10 gdzie wyjście jest gdzieś w dziwnym miejscu i jak się go włoży do kieszeni to nie ma co z kablem robić... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności