Skocz do zawartości

Vtec Pro


miki_w1

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest bodaj 1 osoba, która miała z tym playerem styczność. Teoretycznie (patrząc na jego bebechy) powinien grać b. ładnie. Na teclasters.com porównywali t29 (czyli mp640) do meizu m6. http://www.teclasters.com/showthread.php?t=163&page=2

Tester twierdzi, że meizu brzmi o wiele lepiej niż teclast (mp640). A m6 zostało przez jednego z forumowiczów umieszczona bardzo blisko irivera ifp, czyli bardzo wysoko.

 

Lepiej kupić coś innego, powiedz ile masz do wydania.

Albo kup i przetestuj dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach ma dwie wady. Krótki żywot baterii, i złe umiejscowienie jacka słuchawkowego. O ile to drugie można spokojnie przeboleć (wystarczą słuchawki z kątowym jackiem albo przejściówka z kątowym) to to pierwsze już gorzej. Gdyby ta bateria wytrzymywała chociaż te 15-20h to już bym go miał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta bateria wytrzymywała 20 godzin to player był by grubości D2 a nie 1/3 D2.

 

Co do samego MP640, to chyba jako jeden z nielicznych miałem go w rączkach i myśle ze jest bardzo miło. Nie powalająco ale miło. A co do Meizu.. to też lekko inny półka cenowa. 4GB w MP640 kosztują 330 zł. A w meizu około 599.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta bateria wytrzymywała 20 godzin to player był by grubości D2 a nie 1/3 D2.

 

Akutat przed chwilą napisałem w sąsiednim wątku

że w danych technicznych VTEC PRO MP640 jest chyba jakieś

przekłamanie , bo Teclast T 29 we wszystkich dostępnych zródłach

( i to od samego początku ) miał autonomię trochę większą -

15 godzin dla audio i 4 dla video. :huh:

 

Nie rozumiem dlaczego VTEC PRO MP640 ma przy identycznym hardware , firmware

i pojemności akumulatora ten czas aż o 3 godziny mniejszy . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getz > Bo VTec (z tego co mi wiadomo) podaje czas przetestowany (pewny... zaokrąglony w dół) - a nie podawany przez producenta w warunkach "nie realnych". Dobrze wszyscy wiemy, że D2 nie działa 56h a T10 nie działa 53h.

 

WTD > Co do ceny to tak, walnąłem głupotę... co i tak jest ponad 150 złotych taniej? :) Jak by nie patrzeć za tyle można już kupić CX300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój VTec MP640 działał 11,5 godziny

 

Więc jednak nie jest tak super :)

Tak - ale na jakiej kompresji , przepływowosci , głośności , EQ flat etc . ?

 

Wiadomo że w żadnym playerze autonomia maksymalna podawana przez producenta

jest tak naprawdę nieosiągalna > jezeli jest to 80 % tego co podaje producent to i tak bardzo

dobrze . W przypadku wyższych przepływowosci , plików VBR podkreconej

głośności i włączonej korekcji - czas pracy może spaść do 50 % procent

tego co podaje producent . I zawsze powinno się tak liczyć . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pierwsza sprawa oczywiście w związku, że jest to bliźniak Teclast T29 parametry są wszystkie takie same więc jeżeli kogoś zadowoli podaję czas działania 15 godzin według testów wykonanych w fabryce.

Tak jak napisał KSY podałem wartość rzeczywistą, czyli taką jaka wyszła mi w moim teście.

W związku, że ostatnim razem nie spisałem parametrów, zrobiłem jeszcze raz i ucieszyłem sie ponieważ tym razem działał 11h 45 minut przy parametrach:

Equalizer: Normal

Głośność: 20

pliki w formacie: mp3

bitrate: 192kbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności