Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Licze ze 25ego wezmiesz je na spotkanie :)

Jezeli do tego czasu faktycznie je dostane, to oczywsicie wezme.

 

mi rowniez... :P

fallow: czemu tak szybko sie W3 pozbyles?

Stwierdzilem, ze takie sluchawki nie sa mi potrzebne. Wole sluchac na HD 25-1.

W zasadzie to wolalbym IEMy ktore stawiaja na cos zupelnie innego niz IE8 czy Westone 3 lub Triple.fi - byc moze kupie sobie na probe Audeo, na ilosci basu mi nie zalezy, a znacznie bardziej wole przejzystosc, szybkosc, rozdzielczosc. Pod tym katem najlepsze do tej pory byly Triple.fi, ale znow niewygodne i jeszcze troche za cieple.

PS. Etymotici ER4 juz mialem i odpadaja :)

 

Tak czy siak, to raczej jako malo wazny dodatek, zdecydowanie bardziej wole nauszne sluchawki i domowy sprzet. A teraz jeszcze te HD800 wiec pewnie szybko IEMow nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow, też jestem ciekaw czy by Ci podeszły Audeo. Szkoda, że tak szybko sprzedałem swoje bo mógłbym Ci nawet na testy podrzucić, zwłaszcza, że co tydzień bywam w okolicach Sosnowca (DG). Jak dla mnie barwa, którą grały jest idealna i szukam aktualnie nausznych, grających w podobnym stylu.

 

Odnośnie HD25 kusi mnie, żeby kupić je jako słuchawki domowe i od czasu do czasu przenośne, ale obawiam się, że są mało wygodne przy dłuższych odsłuchach. Słyszałem też, że mają bardzo wąską scenę, ale nie wiem jak bardzo.

Jak to z nimi jest? (Może mi ktoś choćby na PW napisać, żeby OT nie robić?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie mogłem już patrzeć na rozwalające się Logitechy, które używała moja żona do skype-a to kupiłem od aallena Plantronics GameCon 337 (takie małe, kobiece słuchawki do grania:P). Przy okazji powiększyłem swoją kolekcję foamów o pomarańcze i cytryny od shure, a teraz czekam na comply t400 i t500.

 

No i kupiłem Audiotrak OPTOplay, bo jakoś nie mogłem upolować PCLinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tulejka była skierowana na ukos jak w ex85, to miałoby to sens... ale tak na wprost to tylko niewygodne będzie.

 

Ja już to kiedyś kupiłem. Jakoś nie czułem większego dyskomfortu przy noszeniu tego, jednak wróciłem do srs'ów bez tego wynalazku. Ale tym razem to nie był zakup dla mnie, więc jakoś się tym nie przejmuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za nie dałeś? One w sumie dźwiękowo nie są warte więcej niż 60-70zł(troche poniżej px100)

 

 

dźwiękowo, nie dźwiękowo.... cena dobra: 30PLN

 

Plus Dwa Browary na Ławce :D

 

A grają przyzwoicie i są bardzo wygodne, wielki plus za składany pałąk. Wszyscy chodzą w PXach.. KPP... a nigdy nie widzialem nikogo w hq1700/1900... Podobają się kobietom zauważyłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności