Skocz do zawartości

Wielki Wakacyjny Meet


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Poznan tez moze byc. Generalnie to wszystkie lokalizacje mi pasuja. Kolo ostrowa w Antoninie (nad jeziorkiem) jest niezla miejscowka. Domek 4 osobowy 50zl kosztuje przed sezonem. Miejsc w tym osrodku maja kolo 220. Jade tam na majowke za tydzien. Jest tam knajpko-dyskoteka, boisko, kapielisko i ponoc sporo miejsca. Co myslicie?

 

http://www.antonindomki.republika.pl/galeria.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl, dobre, "robimy zlot, organizację zwalamy na organizatorów i sponsorów"...

 

... jak się organizuje zlot, to wypadało by zacząć od zorganizowania sponsora i miejsca noclegowego... nawet jeśli miał by to być własny ogród przeznaczony pod rozbicie namiotów (zwłaszcza jeśli ten ogórd jest np. w bieszczadach ;] )

 

Jak się organizuje zlot to wypadłoby zacząć od wysondowania czy ktoś w ogóle na coś takiego się pisze. Później dopiero zająć się ewentualną organizacją i zawracaniem dupy dla mp3store. Nie na opak.

 

Panowie myślę, że bez udziału mp3store jako organizatora, takie ogólnopolska akcja nie wypali.

Miejsce, mimo wszystko chyba najlepszym wyjściem jest jakieś większe miasto w centralnej części kraju.

 

Anyway, mnie i tak we wakacje nie będzie :)

 

Dokładnie, ja niestety nie mam doświadczenia w organizowaniu czegokolwiek, w dodatku nie jestem pełnoletni ;) Jeżeli koszta noclegu byłyby jakieś w miarę przyzwoite i nie będę akurat w szpitalu - na pewno się zjawię. Z tym, że jak ktoś już słusznie zauważył, jakaś lokalizacja w centralnej Polsce wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zrobic impreze zmaknietą tylko dla forumowiczów w Trance Energy pod Krakowem :):) Dobra zabawa poznało by sie fajnych ludzi i w ogole..:):):):):)

Zainspirowałeś mnie do tego, żeby sprawdzić w googlarce co to jest "Trance Energy" i doszedłem do wniosku, że generalnie to nie jest dobry pomysł. <_<

 

Chyba lepszym pomysłem jest ognicho, kiełbaski pieczone, no i piwo (tylko dla pełnoletnich, reszta dostaje lemoniadę) :]

 

Ksy wypowiedz się, czy możliwa jest jakaś pomoc mp3store w organizacji zjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności