Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte do 700zł.


Szczurov

Pytanie

Witam! 

 

Potrzebuję słuchawek zamkniętych o brzmieniu naturalnym z wywyższoną średnicą ale nie nudnym, wszystkiego po trochu. 

 

Niedawno kupiłem dt 990 edition 250ohm których dżwięk jest zbyt ostry i mają wycofaną średnicę i tym samym kompletnie do mnie nie pasują apropo jak wyciągnąć te gąbki z nich co poprawiają średnicę? Próbowałem podważać ten pierścień ale trzyma jakby był przyklejony. Te dt 990 brzmią na jednej muzyce świetnie a na innych kawałkach nie da się słuchać.

 

Odtwarzam muzykę z laptopa i smartfona moto g7 plus. 

 

 

Muzyka jakiej słucham:

Od rocka po pop aż po blues i dance dlatego potrzebuję słuchawek uniwersalnych do każdej muzyki a nie tylko do jednego gatunku jak w przypadku dt 990.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tym budżecie ciężko o zamknięte z dobrą srednicą, jedynie HD650 mi przychodzą do głowy, ale to otwarte, droższe i potrzebują lepszego źródła, niż Twoje. Z zamkniętych fajnie zagrają K550, ale żeby nie były nudne, to potrzebny jest DAC/AMP z podbiciem basu, np. ifi Hip Dac. Będziesz miał  otwartą i bezpośrednią średnicę, względnie łagodną górę, wykop na basie, szczególnie niskim i bardzo dużą scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Szczurov napisał:

Witam! 

 

Potrzebuję słuchawek zamkniętych o brzmieniu naturalnym z wywyższoną średnicą ale nie nudnym, wszystkiego po trochu. 

 

Niedawno kupiłem dt 990 edition 250ohm których dżwięk jest zbyt ostry i mają wycofaną średnicę i tym samym kompletnie do mnie nie pasują apropo jak wyciągnąć te gąbki z nich co poprawiają średnicę? Próbowałem podważać ten pierścień ale trzyma jakby był przyklejony. Te dt 990 brzmią na jednej muzyce świetnie a na innych kawałkach nie da się słuchać.

 

Odtwarzam muzykę z laptopa i smartfona moto g7 plus. 

 

 

Muzyka jakiej słucham:

Od rocka po pop aż po blues i dance dlatego potrzebuję słuchawek uniwersalnych do każdej muzyki a nie tylko do jednego gatunku jak w przypadku dt 990.

 

 

 

 

 

DT990 nie zagrają dobrze z telefonu, to są słuchawki pod dobry tor który będzie droższy niż same słuchawki.

Bierz K371 i ciesz się muzyką, grają dobrze z czegokolwiek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te k371 są opisywane jako słuchawki profesjonalne i dla djów czy dadzą one fun z normalnego słuchania muzyki?

Nie chcę grania analitycznego, chce po prostu cieszyć się muzyką.

I te k550 to są teraz k845? bo wyglądają podobnie. 

 

Co sądzicie o Sony wh900n? Miałem słuchawki sony mdr zx110 i dżwięk mi się podobał. 

 

A coś ze stajni sony się znajdzie? Szanuje ich sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Szczurov napisał:

Te k371 są opisywane jako słuchawki profesjonalne i dla djów czy dadzą one fun z normalnego słuchania muzyki?

Nie chcę grania analitycznego, chce po prostu cieszyć się muzyką.

I te k550 to są teraz k845? bo wyglądają podobnie. 

 

Co sądzicie o Sony wh900n? Miałem słuchawki sony mdr zx110 i dżwięk mi się podobał. 

 

A coś ze stajni sony się znajdzie? Szanuje ich sprzęt. 

nie dadzą Ci funu, zapomnij o tym z K371.Założysz na globus i będzie ściana...płaczu.Nie kupuj, totalnie neutralne granie bez życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, neonlight napisał:

K271 nie bierz pod uwagę, bo to nie są słuchawki pod słabe źródła, jak telefon, czy integra w laptopie i na pewno nie grają efektownie.

Słuchawki jak i kolumny nie mają grać efektownie, a równo. Hifi. Co do napędzenia. Kupując je zostanie pytającemu ok. 300 zł na Dragonfly Black. Dziś tak się złozyło, że podłączyłem moje 272 pod wykopanego z szuflady DFB i jak to zagrało.

Jak nie potrzebuje ktoś grania efektownego tylko HiFi to takie słuchawki na rynku są od lat. Jak ktoś potrzebuje grania efektownego to pozostaje mu do kupienia sprzęt firm garażowych oferujących takie produktu w cenie od kilku tysięcy złotych wzwyż.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności