Skocz do zawartości

Co Mnie Irytuje W D2?


mp3fan

Rekomendowane odpowiedzi

i to mnie właśnie irytuje... na t10 połowe przekraczałem w skrajnych przypadkach... a w d2 poniżej połowy nie schodze... a przecież to to to miało być niby głośniejsze.... ale czym siępocieczaszam... niby słucham głośniej ale dzwięk nie męczy nawet przy dłuższym słuchaniu (np. w robocie)... może sie muszę przyzwyczaić do nowej "formy" dzwięku?? dodam tylko że nie nie używam żadnych "upiększaczy" nawet eq na flat (przy px100)... w domu na hd595 nieco basy podbijam (eq 4,2,0,0,0 + mach3bas na 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co mnie wnerwia? ano trzy rzeczy:

1.klapka na zlacza(USB,Out/In/Power) czy to sie kiedys nie urwie?)

2.polityka marketingowa(skapstwo Cowona)

platne akcesoria,brak etui przy touchscreenie lub innej ochrony jest nieporozumieniem!

3.metoda upgrade firmware polaczona z formatowaniem pamieci flash(utrata danych)

 

a tak poza tym jest OK!

ale czekam na nowy fw -oby poprawili bledy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jakoś przy U3, i5 się nie urwało? :)

2. to pokaż mi rozwinięta firmę która daje zestaw akcesoriów? teraz się właśnie na tym zarabia. a etui w zestawie to już jest odległa przeszłość dla takich firm jak iriver, cowon, apple, samsung itp.

3. fakt 4 pliki są meczące, ale formatowanie, lekko dziwna pretensja w momencie kiedy od zawsze i wszędzie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pokaż mi rozwinięta firmę która daje zestaw akcesoriów? teraz się właśnie na tym zarabia. "

No tak, ale zapomniałeś dodać, że na całym świecie te akcesoria są dostępne i to za grosze (np kabelek line in 6$ w USA lub 200koron w Czechach) chyba tylko u nas się na tym zarabia a dostępność graniczy z cudem.

A co do irytacji w D2 to z uporem maniaka będę stawiał na beznadziejne radio (Już sam chip SANYO nie jest najwyższych lotów i TEA5767/68 Philipsa był by lepszym rozwiązaniem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był skrót myślowy. Clix był dla porównania że i dziś dodaje się do playerów pokrowce. A tym bardziej powinien znaleść się taki w zestawie z D2 któy ma wkran dotykowy. Teraz jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz moje zale ;)

 

1 bezdotykowa obsluga to mit :P (prawie sie da ale prawie mnie nie zadawala)

2 przyciski powinny byc oddalone od siebie (jakos przedzielone lub uwytatniony bardziej kazdy z nich)

3 akcesoria - ich cena to jakis zart :P no i powinni dodac chociaz smycz !!!, mozna by tez pomyslec o dodaniu folii ochronnej ale to juz chyba pobozne zyczenia ;P

 

zeby nie bylo tak smutno to napisze ze mimo tych "wad" jestem zadowolony z playerka, wiadomo jeszcze sie taki nie urodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kwestia zdolności manualnych.. choć ja D2 bezwzrokowo i na wyświetlaczu obsługuje.

2. j/w

3. hmmm.. ceny akcesoriów do iPoda nie są śmieszne, ale do D2 tak :) ciekawe...

 

co do smyczy czy foli... to faktycznie chyba żartujesz ;) oryginalnej foli nie było po co sprowadzać skoro można kopić ich w Polsce pełno (i taniej), a smycz.. pasuje każda jedna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kwestia zdolności manualnych.. choć ja D2 bezwzrokowo i na wyświetlaczu obsługuje.

2. j/w

3. hmmm.. ceny akcesoriów do iPoda nie są śmieszne, ale do D2 tak :) ciekawe...

 

co do smyczy czy foli... to faktycznie chyba żartujesz ;) oryginalnej foli nie było po co sprowadzać skoro można kopić ich w Polsce pełno (i taniej), a smycz.. pasuje każda jedna?

 

 

tjaaaaaaaaaa ciekawe jak bys oslugiwal bezwzrokowo cowona w ciasnej kieszeni spodni :P nie pomoga tu juz zdolnosci manualne ktorych mi nie barkuje :P

 

D2 to nie iPos :P t oraz a dwa ludzie ktorzy kupili akcesoria w przedsprzedazy maga poczuc sie troche oszukani i wcale im sie nei dziwie

 

co do smyczy to moze i pasuje kazda ale wiekszosc posiadaczy D2 chcialaby miec pewnikiem smycz dobrej jakosc (aby miec pewnosc ze player nie wyladuje na chodniku) a do tego z nadrukiem firmowym

 

ps pissssssssssssssssss !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po kiego mi nadruk firmowy na smyczy?

co do bezwzrokowego: nie mam zadnych problemow, nawet spobie radze bezwzrokowo na ekranie.

co do ciasnej kieszeni i bezwzrokowego: skoro masz tak ciasne kieszenie ze masz problem z przyciskami to i tak bys mial problemy z kazdym innym plejerem, jezeli sie myle to popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po kiego mi nadruk firmowy na smyczy?

co do bezwzrokowego: nie mam zadnych problemow, nawet spobie radze bezwzrokowo na ekranie.

co do ciasnej kieszeni i bezwzrokowego: skoro masz tak ciasne kieszenie ze masz problem z przyciskami to i tak bys mial problemy z kazdym innym plejerem, jezeli sie myle to popraw.

 

mylisz sie :P

 

"ciasna kieszen" to taka w ktorej nie mozna bezproblemowo obslugiwac juz playera :P a wiadomo ze D2 maly nie jest, wiec NIE Z KAZDYM playerkiem jest tak samo :P ale widocznie nie wszyscy o tym wiedza :P

 

pissssssssssssssssss !!!

 

ps bez odbioru

 

//edit ja tez nie ubieram ciasnych spodni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benson - a kto qrwa przestrzega ustaw ? czy ty sie z choinki urwales ?

 

wez pierwsza lepsza ustawe podatkowa - diety poselskie nie sa dochodem a diety dla bezrobotnych sa opodatkowane.

 

ale nic nie przeszkadza przecież osłom płacić. dla dobra kraju - nawet łamiąc pieprzone ustawy. bo tak sie trzeba ustawić :)

 

"polska do polaków" przez duże P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik, emotka ;) na końcu powinna Ci coś powiedzieć.

 

racja :) tam siegaj gdzie wzrok nie siega. łam czego pirat nie złamie :)

 

ale to jest o tyle smutne, ze pokazuje jak ping-pongi traktuja nasz kraj. i za to kij im w te skosne oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności