Skocz do zawartości

[S] Lypertek Tevi


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim bólem serca muszę sprzedać swoją ulubioną parę TWSów, ponieważ wirus piwny uderzył w tak idealnym momencie,
że zostałem bez pracy i jakiejkolwiek możliwości zarobku na ten i następny miesiąc.

Jeżeli szukasz TWSów które grają jak porządne IEMki i mają porąbaną baterię, dalej szukać nie musisz.
Uznane za najlepsze TWSy w cenie $100 i kiedy zyskały swoją szczytową popularność to producent zaprzestał dystrybucji w Polsce, dlatego już nie jesteście w stanie ich u nas kupić.
USB Typ C, 10h pracy samodzielnej i do 70h razem z casem, BT 5.0, AptX
Do tego od niedawno dostępna jest appka Lyperteka która pozwala na korekcję DSP i konfigurację przycisków multimedialnych.
Dostałem parę tę w zamian za stworzenie materiału na jej temat, sprzedaję z pełnym zestawem sklepowym.

Cena: 300 zł
KW: 10 zł

 

Tevi1.jpg

Tevi2.jpg

Tevi3.jpg

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nieaktualne.

Chciałem być dobrym sprzedawcą i z przyczyn higienicznych wyczyścić je przed wysyłką... No i je uszkodziłem.

Taki to już mój los.

Edytowane przez BitWolf
  • Sad 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BitWolf napisał:

Ogłoszenie nieaktualne.

Chciałem być dobrym sprzedawcą i z przyczyn higienicznych wyczyścić je przed wysyłką... No i je uszkodziłem.

Taki to już mój los.

Napisz w " odpowiednim dziale" jak się to stało,by przyszłości nikt tego nie powtórzył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w " odpowiednim dziale" jak się to stało,by przyszłości nikt tego nie powtórzył. 
Już to zrobiłem ;)

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności