Skocz do zawartości

Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam taniego wzmacniacza, który na razie będzie tylko dla doków Sony mdr-ex1000, wiec nie może szumieć na wyjściu.
Zależy mi najbardziej na obsłudze wejścia zbalanowanego, bo to najprostszy sposób w jaki mogę podłączyć drugi wzmacniacz do Xiang Sheng DA-05A poprzez XLR.

Obecnie chcę się tylko zorientować na rynku, bo trudno coś znaleźć samemu poza:
SMSL SAP-9, Weiliang Audio E600, Behringer Powerplay P1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, music hunter napisał:

Szukam taniego wzmacniacza, który na razie będzie tylko dla doków Sony mdr-ex1000, wiec nie może szumieć na wyjściu.
Zależy mi najbardziej na obsłudze wejścia zbalanowanego, bo to najprostszy sposób w jaki mogę podłączyć drugi wzmacniacz do Xiang Sheng DA-05A poprzez XLR.

Obecnie chcę się tylko zorientować na rynku, bo trudno coś znaleźć samemu poza:
SMSL SAP-9, Weiliang Audio E600, Behringer Powerplay P1. 

smsl sp200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whero napisał:

smsl sp200?

Jeśli celowałbym w coś do codziennych odsłuchów to tak, ale pewnie bałbym się podłączyć doki pod 2x3W, które w specyfikacji mają 200mW.
Na razie szukam stacjonarnego zastępstwa dla ZX300a do sporadycznego użytku min. podczas filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Corvin74 napisał:

Massdrop CTH, lub LC

CTH ma tylko RCA na wejściu. LC jeśli chodzi o "MASSDROP X ALEX CAVALLI LIQUID CARBON X AMP" to byłbym nawet za, o ile pojawiłby się znowu za 160$.

Miałem nadzieję że jeszcze coś znajdzie się w okolicach SMSL SAP-9 (<600 zł), ale pewnie muszę kupić znowu raz a dobrze. :P

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, music hunter napisał:

Jeśli celowałbym w coś do codziennych odsłuchów to tak, ale pewnie bałbym się podłączyć doki pod 2x3W, które w specyfikacji mają 200mW.
Na razie szukam stacjonarnego zastępstwa dla ZX300a do sporadycznego użytku min. podczas filmów.

 

A to nie jest tak, że słuchawki biorą tylko tyle ile potrzebują? Bać się trzeba napięcia, a nie mocy, ale te możesz ograniczyć np na źródle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrBrainwash napisał:

 

A to nie jest tak, że słuchawki biorą tylko tyle ile potrzebują? Bać się trzeba napięcia, a nie mocy, ale te możesz ograniczyć np na źródle. 

Zawsze myślałem że jak przekręcę potencjometr za daleko to będzie po ptakach.  Jedno ze źródeł będę miał podpięte po optyku, więc taka regulacja nie zawsze będzie możliwa. Doczytałem że smsl sp200 ma tylko high i medium (+6db) gain i niektórzy narzekali przy użyciu IEM, bo było zbyt głośno. Potencjometr liniowy tego nie ułatwiał ;) .

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności