Jump to content

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 5 weeks later...
http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=204259 z 9 tego posta, napisanego przez getz'a wynika ze jest to to samo co stare ifp-7xx , widac nas philips oszukal specyfikacja, albo sam niewiedzial ze to mozliwe ;) ale 4gb i wizja transferu po 1,5mb zabija ...

no na to wyglada ze jest, szkoda tylko ze f700 a nie f800 ;) chociaz cale czarne f700 zamiata ^^ szkoda ze 700zł i do tego z japoni, jagby bylo 600 zł z europy to by bylo lightowo ;)

• 3 weeks later...

No to kupujcie kochani te F-700 i sprzedawajcie swoje iFP-799, bo już się doczekać go nie mogę ;) .

P.s. Jakby się ktoś zdecydował, to proszę o kontakt. TO NIE JEST PROPOZYCJA HANDLOWA. :P

no na to wyglada ze jest, szkoda tylko ze f700 a nie f800 ;) chociaz cale czarne f700 zamiata ^^ szkoda ze 700zł i do tego z japoni, jagby bylo 600 zł z europy to by bylo lightowo ;)

Sorki nie bardzo rozumiem jak wyszło ci 700zł skoro (z kalkulatora money.pl):

19 800 jenow => 120 euro => 456zł, powiedzmy nawet 500zł, bo koszt kupowanego euro i jena nie jest równy kursowi

Teraz tylko problem znaleźć kogoś kto to przyśle, ale myślę, iż na tylu Japońców znajdzie się choć jeden, który będzie wystawiał na eBayu.

Wtedy będzie mogli sobie kupić jak tak wam zależy ;p

Poważnie rozmyślam nad kupnem F700. :rolleyes: Może do jesieni decyzja wykrystalizuje.

White Haven, jakby co, to będę pamiętać i może skorzystam, bo nie miałabym jak tego sfinalizować. ;)

• 2 weeks later...

Na mysticriver zanlazłam takie coś:

"Hi They just lowered the price to 15000 yen which is about $130 so I broke down and bought one..."

Dotyczy to oczywiście F700.

Za taką cenę kupuję już, tylko gdzie? :o

• 3 months later...

I ja się podpinam. Mam go narazie tylko na swoim awatarze, ale już zaczynam wierzyć, że się kiedyś zmaterializuje. :D Niech no tylko podwyższą emerytury... :lol::lol::lol:

• 4 years later...
  • 1 month later...

Odświeżę nieco temat, jeśli ktoś wybierałby się do Japonii w niedalekiej przyszłości to proszę o kontakt. Jeśli znasz inne miejsce gdzie można dostać ten odtwarzacz to również proszę do mnie napisać.

Czy Arthass już swojego sprzedał ? Swojego czasu proponował też na Alle..., alle cena była nieco zaporowa..