Skocz do zawartości

Niedoświadczona Xd


Gość Kasia_

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowały mnie odtwarzacze na allegro i postanowiłem sobie taki sprawić. Mam mp3, ale interesuje mnie coś, na czym będzie można obejrzeć filmy, zdjęcia. Na allegro jest ich dużo, ale przeczytałam tu, że są one ****o warte. Chciałam wiedzieć czy znacie jakieś odtwarzacze (przynajmniej 2gb), na których bezproblemowo można obejrzeć filmy np. takiego spidermana;p? Czytałam na tym forum, że niektóre wymagają oryginalnego Wina, którego nie posiadam.. Moglibyście od razu powiedzieć ile te playery kosztują (nie więcej niż 700zł) i czy trzeba kombinować z formatami plików, bo podobno nie wszystkie można otworzyć.

 

Z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ostatnio zainteresowały mnie odtwarzacze na allegro i postanowiłem sobie taki sprawić. Mam mp3, ale interesuje mnie coś, na czym będzie można obejrzeć filmy, zdjęcia. Na allegro jest ich dużo, ale przeczytałam tu, że są one ****o warte. Chciałam wiedzieć czy znacie jakieś odtwarzacze (przynajmniej 2gb), na których bezproblemowo można obejrzeć filmy np. takiego spidermana;p? Czytałam na tym forum, że niektóre wymagają oryginalnego Wina, którego nie posiadam.. Moglibyście od razu powiedzieć ile te playery kosztują (nie więcej niż 700zł) i czy trzeba kombinować z formatami plików, bo podobno nie wszystkie można otworzyć.

 

Z góry dziękuje:)

 

 

Na przykład meizu m6 2gb około 499zł 4gb 599zł na allegro jest ums wiec po podłaczeniu widoczny jest jako dodatkowy dysk (nie wymaga oryginalnego)

 

Iriver clix 2gb/4gb wymaga windows media playera 10 a lepiej miec 11. Koszt zblizony do kosztu meizu zobacz na allegro. W komisie na forum sa chyba 2 clixy na sprzedaz może ktorys Ci podpasuje

 

a co do formatow to w meizu wystarczy przekonwertowac obraz na 320x240 pikseli i smiga w divx czy tam xvid bo to chyba to samo

 

a w clix trzeba chyba przekonwertowac na mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na allegro niektóre clixy mają w tytule,opisie 'u10' inne nie, czy to jakaś różnica?

Widziałam przed chwilą Clixa w akcji na youtube i jest fajny, ale jeśli wymaga oryginalnego wina to papa=(

A program do konwertowaniu dorzucają na cd czy to na własną ręke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o legalność systemu, a o jego aktualność. Jeśli player chodzi przez Windows Media Playera i ogólnie przez Windows, to Windows musi mieć sterowniki. No i one są na stronie Windows Update.

U10 ma opóźnienia w działaniu menu, ale też można obługiwać go przez UMS (jako przenośny dysk twardy, w/w problem wtedy nie zajdzie, wystarczy iść do kumpla/kumpeli z oryg. XP i zmienić firmware odtwarzacza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj lepiej Iaudio D2, na allegro ich nie ma, ale w sklepach internetowych troche tego można znaleźc, dzis nawet widzielm jakies oferty. Moim zdaniem jak juz wydawać sporo zeby ogladac filmy, to zdecydowanie na D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A ten Meizu lepszy od clixa?

 

clix działa z nieoryginalnym ale musisz miec service pack 2 i zainstalować media playera 10 lub 11(ale z tym już troche zabawy jest)

 

a czy meizu jest lepsze - z tego co wyczytałem na całym forum to są bardzo podobne... jesli chodzi o jakosc to clixa wszyscy wychwalaja bo to znana firma(a swoja droga jest kozacki) a ci co mieli meizu chwalą bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym problem :D

 

instalowałem u znajomego WMP10 (żeby Zen działał). A powiadam Wam, znajomy ten nie miał oryginalnej kopii systemu operacyjnego Windows XP. Ten plugawy heretyk korzystał z dobrodziejstw nieoryginalnego Windowsa.

 

WMP zainstalował się bez najmniejszego problemu (?) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freoo: Jasne, tyle że tutaj ludzie wydają często sporo więcej na playery (kilka osób już ma np. D2, które jest drogie jak diabli IMO, nie mówiąc już o odtwarzaczach dyskowych) - jeśli można wydać 500 czy 1000 zł na odtwarzacz, to powinno się chyba znaleźć i te 300 na system, zwłaszcza że oryginał bardzo upraszcza życie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z WMP 10 nie ma żadnego problemu ale 11 zeby zainstalować to juz wiekszy problem. Ja mam oryginalnego XP i Viste i moge smiało powiedzieć ze sie opłaca bo dasz 400 za OS'a i masz spokoj. Zabezpieczenia w MS są coraz lepsze a ja sie o to w ogole nie martwie. a zgrywanie muzy przez WMP 11 to czysta przyjemność. Po prostu nie wyobrazam sobie aby mogło by juz lepiej. Tam jest tak genialna biblioteka. Mam ok 60GB muzy i 120GB i ich organizacja nie sprawia mi w ogole kłopotów. Wpisuje i mam co chce a do tego jest jeszce automatyczna aktualizacja biblioteki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności