Skocz do zawartości

Mp4 Czy Wrat Tej Kasy ?.... Meizu M6 - 2gb + Creative Ep-630


arturcruz1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim tak nosze sie po tych wszystkich forach z zamiarem kupna dobrego mp4 i słuchawek w przystępnej cenie jak na moje zarobki :)... (chciałbym zeby zestaw nie przekraczał 600 zł )

po paru dniach spedzonych na wyszukiwaniu i porównaniu paru mp4 doszedłem do wniosku ze zakupie sobie

MEIZU M6 - 2GB + CREATIVE EP-630

 

Prosze o ocenienie tego zestawu osób które miały styczność z tym mp4!!!!!

 

Mam tez pare pytan dotyczącch tego własnie zestawu :)

1.Jak długo trzyma bateria osobno na oglądaniu filmów a osobno na słuchaniu muzy?

2.Czy jakość oglądanych zdjęc i filmów jest na dobrym poziomie?

3.Jaka jest jakość dzwieku ???

 

Jeśli ktoś już uzywał tego mp4 i twierdzi ze jest coś lepszego w tym samym przedziale cenowym to niech sie wypowie bo już sam niewiem co se kupić tyle rożnych mp4 i opini , za i przeciw ze można dostać do łba ;p

 

 

 

Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj to forum i wszystkiego się dowiesz w kwestii odróżniania rodzajów odtwarzaczy.

 

Lekcja na szybko - cokolwiek, co ma w nazwie mp4 jest niewarte zakupu; mp4 to nie synonim odtwarzania filmów, tylko chwyt marketingowy.

 

Z dwóch odtwarzaczy które podałeś lepszy byłby chyba iriver Clix, ale poczytaj jeszcze teksty na forum i poczekaj na dalsze odpowiedzi forumowiczów (odpisują z reguły bardzo szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iRiver Clix 2GB biało-czarny znalazłem na necie w najtanszej cenie 549,00 -PLN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MEIZU M6 2GB czarny 536,00 -PLN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ceny bliżniaczo podobne tylko wypowiedzi na forum zróżnicowane i podzielone mi chodzi w tym empeku o dobra jakość filmów i bardzo dobrą jakość dzwięku ...

pomóżcie błagam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w wyszukiwaniu na forum nazwę jednego odtwarzacza, potem drugiego i czytaj. Każdy z nich ma swoje wady i zalety i dopiero jak trochę się nimi poważniej zainteresujesz będziemy Ci mogli poradzić.

 

Generalnie lepszą jakość oferuje iriver. Meizu zawitały na forum dość niedawno, teoretycznie jako produkty trochę niższaj klasy, aczkolwiek dzięki informacjom m.in. getz'a wiemy, że zastosowano w nich bardzo wydajny chip (bardzo podobny chip został zastosowany kilka lat temu w iriverach ifp799, które swoją jakością do dziś tworzą sam szczyt pośród flashowych odtwarzaczy).

 

Ja nigdy nie miałem ani jednego, ani drugiego odtwarzacza i gdybym miał wybierać kompletnie w ciemno, to wybrałbym Clixa (po prostu iriver poniżej pewnego progu nie schodzi i tyle). Być może jednak niektóre argumenty ludzi dyskutujących o tych odtwarzaczach na forum przekonają Cię do odmiennego zdania.

 

Myślę, że jeszcze dziś na forum znajdzie się co najmniej kilka osób, które powiedzą Ci coś więcej, ale tak czy siak poczytaj, żebyś był sensownym partnerem do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polecacie jakies sklepy internetowe bo nie umie znależć meizu nigdzie na necie a pozatym to chyba w sprzedaży w sklepach typu media markt ...itp nie znajde tego empeka ...///?

 

 

 

no i jeszcze raz prosze o wynik pojedynku miedzy -----meizo----- a ------clix-em------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lepszą jakość oferuje iriver. Meizu zawitały na forum dość niedawno, teoretycznie jako produkty trochę niższaj klasy, aczkolwiek dzięki informacjom m.in. getz'a wiemy, że zastosowano w nich bardzo wydajny chip (bardzo podobny chip został zastosowany kilka lat temu w iriverach ifp799, które swoją jakością do dziś tworzą sam szczyt pośród flashowych odtwarzaczy).

 

Ja nigdy nie miałem ani jednego, ani drugiego odtwarzacza i gdybym miał wybierać kompletnie w ciemno, to wybrałbym Clixa (po prostu iriver poniżej pewnego progu nie schodzi i tyle). Być może jednak niektóre argumenty ludzi dyskutujących o tych odtwarzaczach na forum przekonają Cię do odmiennego zdania.

 

Myślę, że jeszcze dziś na forum znajdzie się co najmniej kilka osób, które powiedzą Ci coś więcej, ale tak czy siak poczytaj, żebyś był sensownym partnerem do rozmowy.

no, nie wiem. nie robilem porownan odsluchowych clix-meizu, wiec sie nie wypowiadam, a ty? co mi sie rzucilo w oczy, to ten chip philipsa. getz pisal ze meizu ma ten sam chip co clix, a nie ifp, pomylilo ci sie z modelem e3 :P

 

 

swoja droga: na allegro sa sprzedawane wersje T, a nie S, co smuci, bo na nie juz nie bedzie wypuszczane nowe firmware. ja ze swojej strony meizu moge polecic-2gb na allegro jest za 499pln, a 4gb za 599pln, wiec zastanjow sie nad ta druga wersja. meizu na swoja korzysc ma np. obsluge FLACa czy 10 pasmowy equalizer. w dodatku moze byc obslugiwane w kieszeni "na slepo" w przeciwienstwie do clixa. sam musisz wybrac, co ci bardziej lezy-jaki design, marka, sterowanie, formaty. bo ja obydwa plejery postawilbym na tej samej polce jakosciowo/cenowej, i ich wybor uzaleznil juz tylko od preferencji kupujacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 to dobry sprzet. Jakosc zdjec jest bardzo dobra, to samo tyczy sie filmow. Co do dzwieku - jest dobrej jakosci. A czemu tylko dobrej? Po prostu nie mialem okazji porownac go z wyzej wymienionymi Clixami czy innymi modelami iRivera albo iAudio. Porownujac dzwiek m6 do dzwieku wszelkich noname czy Creativa Muvo, Meizu wypada o wieeeele lepiej - nawet na standardowych sluchawkach. Poczytaj sobie zagraniczne fora, tam wszedzie chwala Meizu i ten player zbiera wysokie oceny - gdy porownuje sie go do Clixa (a to najczestsze porownanie, moze poza Nano) wypada bardzo podobnie. Jakim by ten odtwarzacz nie byl, w zestawieniu z tak uznanymi (i znanymi) markami jak iRiver i tak bedzie stal na straconej pozycji. Przynajmniej przez kilka najblizszych lat, bo w Europie to nowosc... Ja z zakupu jestem bardzo zadowolony, mimo ze mam tylko 1gb - a jak sie okazalo w 5 min po przybyciu sprzetu, to dosc malo.

 

@Polaczek

 

Te info o zaprzestaniu wydawania nowego firmware na TP zostalo ostatecznie potwierdzone? Jezeli tak, to lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna mina przy iriverze jest nie na miejscu :). W zasadzie to najlepsza obecnie firma produkująca odtwarzacze mp3, a Meizu jest co najwyżej na podobnym poziomie.

 

Polubisz clixa, to sprzęt wysokiej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności