Skocz do zawartości

Bóg Kazał Się Dzielić


Gregoo2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Zastanawiam się czy macie podobne problemy do moich... Mieszkam z dziewczyną, która zorientowała się, że jej MP3 (samsung) nie gra tak "ładnie" jak moje F2... Słuchawki pchełki od iAudio już mi podprowadziła jak tylko sobie kupiłem AKG, teraz coraz częściej muszę nosić jej Samsunga, bo mój Cowon jest w "terenie". Macie podobne problemy np z rodzeństwem? Czy Wasze kobiety rozumieją pasję do dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mojego G3 ciągle sąsiad pożycza bo ma creative star academy... :D nie dziwie mu sie...

chyba mu go odsprzedam bo czas kupic cos lepszego. A jak mój brajdak usłyszał mój zestawik audio to sie nie mógł nadziwić że tyle da sie wyciagnac z mp3 i słuchawek... hehe ale jemu głupio ode mnie pożyczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregoo, nie pozostaje nic innego tylko kupić dziewczynie dobry odtwarzacz ;) Myśle, że Mpio dla dziewczyny są wręcz stworzone.

 

No właśnie jej Samsung nie jest taki zły... Dźwięk jest bardzo dobry nawet na standardowych słuchawkach, tyle że ona narzeka na nawigację (2 wiersze na ekranie)... w F2 wszystko jest przemyślane, nawigacja po katalogach czysta, łatwa i przyjemna. Poza tym ona nie chce nowego playera, bo mówi że nie jest jej potrzebny lepszy... Ale mojego zabiera coraz częściej. Ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny poroblem co założyciel tematu, jak kupiłem sobie u 10 dałem dziewczynie posłuchać, a kiedy upomniałem się o player to poszła do łazienki włożyła go sobie w stanik i powiedziała, że go nie ma! w końcu się przełamała i oddała ;) epki też mi podprowadzą! ale kupiłem jej meizu e3 i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie czasami koledzy pożyczają na chwile słuchawki, wtedy najczęściej widzę szczenoopad :D

Brat nie pożycza, bo jest zakochany w swoich HQ-1700 i twierdzi, że są lepsze.

Drugiemu bratu pożyczyłem iriver-sennheiser mx400, do momentu naprawienia jego starych panasoniców.

Obaj mają playerki, gorsze od T10, ale im tam wystarczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w szkole słysze najgłupszą rzecz na świecie:

Otóż, często po szkole chodzę z px100 na szyi. Czasem, jak podchodzę(z px'ami na szyi i wyłączonym T10) do kogoś znajomego podać rękę, ten chwyta słuchawke i z tekstem "czego słuchasz?" przykłada do ucha. Mam ochotę leżeć i kwiczeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z moich klasowych jest przyzwyczajony do tego ze "odtwarzacz empeśtyry za 300 pl musi miec głosnik"...i zamiast ucho przykladac do sluchawek to przylozyl do mikrofonu

 

btw: dzis w szkole odbylem rozmowe z posiadaczem Mpowera....ja do niego ze to nie ma dobrego serwisu, zniekształca brzmienie tak ze musisz sie domyslac co gra, czesto i gesto sie psuja (on sam mial wylany wyswietlacz)...a on do mnie "ale to jest najnowoczesniejsza technologia" :) nie chcialem tego komentowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: dzis w szkole odbylem rozmowe z posiadaczem Mpowera....ja do niego ze to nie ma dobrego serwisu, zniekształca brzmienie tak ze musisz sie domyslac co gra, czesto i gesto sie psuja (on sam mial wylany wyswietlacz)...a on do mnie "ale to jest najnowoczesniejsza technologia" :) nie chcialem tego komentowac...
Ale nie ma co z tego robić krucjaty, skoro człowiekowi taki stan rzeczy odpowiada i cieszy, to nie ma co zmieniać. Wiesz, nie każdy wychodzi z założenia, że player musi świetnie grać, wystarczy, że gra. Myślę, że wiele osób obecnie tutaj zarejestrowanych (ze mną włącznie) bardzo by się cieszyła z empeczwórek, dopóki ktoś podobny do nas nie zrobiłby im prania mózgu.

 

Dodam jeszcze w dodatku, że na przykład dla rasowych audiofilów użytkownicy sprzętu przenośnego to konkretni popaprańcy. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)

 

Co do tematu: nie lubię się dzielić moim grajkiem, o słuchawkach nie wspomnę (to nawet niehigieniczne jest). ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: dzis w szkole odbylem rozmowe z posiadaczem Mpowera....ja do niego ze to nie ma dobrego serwisu, zniekształca brzmienie tak ze musisz sie domyslac co gra, czesto i gesto sie psuja (on sam mial wylany wyswietlacz)...a on do mnie "ale to jest najnowoczesniejsza technologia" :) nie chcialem tego komentowac...
Ale nie ma co z tego robić krucjaty, skoro człowiekowi taki stan rzeczy odpowiada i cieszy, to nie ma co zmieniać. Wiesz, nie każdy wychodzi z założenia, że player musi świetnie grać, wystarczy, że gra. Myślę, że wiele osób obecnie tutaj zarejestrowanych (ze mną włącznie) bardzo by się cieszyła z empeczwórek, dopóki ktoś podobny do nas nie zrobiłby im prania mózgu.

 

Dodam jeszcze w dodatku, że na przykład dla rasowych audiofilów użytkownicy sprzętu przenośnego to konkretni popaprańcy. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)

 

Co do tematu: nie lubię się dzielić moim grajkiem, o słuchawkach nie wspomnę (to nawet niehigieniczne jest). ]:->

 

Niehigieniczne? Taaa... dlatego własnie pozbyłem EP-630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeszcze mialem muvo to byli tacy co by pozyczyli. teraz jak siostra je ma (muvo) to ja czasem od niej pozyczam, bo nie widzi mi sie nagrywanie sciag na plytke (z RW sa problemy, a nagranie na zwykla, ktorej raz uzyje to strata kasy) - w zamian za to dostaje ode mnie discmana, wiec w sumie jestesmy kwita. sluchawkami sie nie musimy wymieniac - ona ma KPP, ja PX100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności