Jump to content
raf1124

Wega PV400 CT400

Recommended Posts

Cześć, 

Mam pytanie o powyższy wzmacniacz. 

zestaw

Jak się nagrzewa, to po prostu śmierdzi - powiedziałbym, że starością ... no i rozebrałem wzmacniacz i tuner by odkurzyć i sprawdzić czy wszystko jest ok.

po rozkręceniu wzmacniacza zauważyłem, co widać na zdjęciach, jakąś żółtą substancję jakby wyciekającą ze wzmacniacza i zastanawiam się czy to jest w ogóle bezpieczne - korzystanie z niego. 

jakieś opinie? 

foto z góry

spód

będę wdzięczny za pomoc

To nie jest substancja wyciekajaca ze wzmacniacza tylko substancja która jest zalane trafo. Nic się nie dzieje złego. Pewnie elektrolity smierdza powoli. Nie zagraża to raczej użytkowania wzmacniacza. Mógł też smierdziec kurz. 

10 minut temu, Oskar2905 napisał:

To nie jest substancja wyciekajaca ze wzmacniacza tylko substancja która jest zalane trafo. Nic się nie dzieje złego. Pewnie elektrolity smierdza powoli. Nie zagraża to raczej użytkowania wzmacniacza. Mógł też smierdziec kurz. 

dzięki

kurzu praktycznie nie było więc to pewnie elektrolity

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Icecoldart
      Witam serdecznie, czy ktoś z was orientuje się kto mógłby mi pomóc z naprawą tych wysłużonych słuchawek?
      Mianowicie, do wymiany/naprawy jest najprawdopodobniej gniazdo jack, trzeba sie mocno napocic aby grały obie słuchawki, ale jesli dobrze pokrece kablem i ustawie go lekko pod kątem za sprawą naciągania kabla, to grają obydwie. 

Szkoda, aby dalej leżały i zbierały kurz, a trwa to i tak juz 4 lata, w zastepstwie kupilem Bang&Olufsen H6 gen 2 i.... zapomnialem o Philipsach
    • By bukakacake
      Cześć

Ciekawi mnie czy możliwa jest naprawa słuchawek Yamaha EPH-100 w których padła prawa słuchawka? Zaczęło się od tego, że prawa słuchawka zaczęła grać ciszej aż w końcu całkowicie umarła. Ale jak poruszam kabelkiem przy słuchawce to dźwięk się pojawia więc zakładam, że przewód przerwał się gdzieś przy samej słuchawce. Z tego jak oglądam słuchawki z bliska to składają się z dwóch różnych kawałków aluminium więc wydaje mi się że pewnie można je rozebrać.
    • By someb
      Witam,

Jestem użytkownikiem Philipsa GoGear Spark (SA2SPK02SN/02), w którym niestety umarła bateria (odtwarzacz nadal działa zewnętrznie zasilany). Orientuje się ktoś gdzie można dostać nową/nieużywaną baterię do tego modelu? Ewentualnie jest ktoś zainteresowany naprawą tego modelu? Płacę jak za prezydenta. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

• By BartekFrancuz
      Sennheiser hd 202 potrzebna pomoc w wymiane jack 3.5mm.
    • By m4tewoosh
      Cześć, przedwczoraj prawa słuchawka w tytułowych ostrych zaczęła przerywać, zdjąłem "pokrywkę" i wygląda na to, że wszystko jest poprawnie przylutowane. Przyjrzałem się kabelkowi i faktycznie z 2 cm pod słuchawką kabel jest lekko przerwany, lekkie ruchy w tym miejscu sprawiały że słuchawka przerywa. Przeciąłem kabel, myśląc że poprostu uda mi się tą cześć usunąć i zlutować ale kabel jest tak drobny, że nie wiem czy to wogóle jest możliwe, czy nie trzeba wymienić całego kabla z jackiem. Jeśli jest jakaś osoba, która wie co zrobić w takiej sytuacji, albo co lepsze podjęłaby się naprawy proszę dać znać 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy