Jump to content

Recommended Posts

Hej.

Potrzebuje pomocy ,z moim zestawem słuchawkowym "Hyper X Cloud2"

słuchawki służą mi już dobre 2 lata,dzisiaj około 15 coś się zepsuło ,zaczołem słyszeć tylko na 1 słuchawce

,gdy wróciłem do domu o 17:30 słuchawki przestały totalnie działać

Chcę dodać że w miejscu wzmacniacza(tego pokrętła którym reguluję się głośność) jest widoczne uszkodznie kabla

,takżę zobaczyłem że nie ma tam prawie kabla miedzianego!(kilka drutów nie stykających z sobą)

Prosze o szybką pomoc

Dizek11.

2020-12-29

22:10

Ps dla szybszego kontaku można się skontaktować na discord-dizek11#3268

IMG_20201229_234004.jpg

IMG_20201229_234025.jpg

Edited by dizek11
  • dizek11 changed the title to uszkodzony kabel w HyperX Cloud2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      Shanlinga nie raz już gościliśmy na naszych łamach, ale do tej pory były to testy odtwarzaczy. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Audeos, przyszedł czas na słuchawki dokanałowe, a dokładnie na flagowy model ME700, wyceniany na 2749 złotych.
      To konstrukcja hybrydowa, w której wykorzystano aż po pięć przetworników na każdą słuchawkę – cztery armaturowe, po dwa odpowiadające za tony średnie i wysokie, oraz jeden dynamiczny, którego membrana została pokryta złotem w celu minimalizacji zniekształceń. Czy wejście na rynek słuchawek i starcie z konkurencją okazało się dla Shanlinga udane?

Zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/shanling-me700-recenzja/

• By Inszy
      Dunu, które już nie raz przewijało się przez nasze łamy, coraz mocniej atakuje polski rynek przenośnego audio. Tym razem, dzięki firmie AudioHeaven, mamy przed sobą pierwszego przedstawiciela nowej serii DM, skierowanej dla mniej zamożnych osób, czyli Dunu DM-480, wycenione na kwotę 319 złotych.
      Tradycyjnie dla tej marki mamy do czynienia z konstrukcją opartą na przetwornikach dynamicznych. Tym razem jest jeden o średnicy 8 mm w każdej słuchawce, ale za to z dwiema synchronicznie pracującymi membranami pokrytymi tytanem, co ma zapewnić możliwie niskie zniekształcenia. Czy faktycznie przekłada się to na jakość brzmienia?

A jak się przełożyło, to zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dunu-dm-480-recenzja/

• By Blind Joe
      Witam wszystkich.
      Zaczynam dopiero swoją przygodę z audio i powiem nie jest łatwo :) Po wybiciu się ponad słuchawki gamingowe wybór okazuje się nie taki prosty. Poszukuję jednak słuchawek które sprawdzą się także w grach choć nie oczekuję że będę w nich słyszał wroga z każdego miejsca, bardziej zależy mi na dynamice dźwięku, dużej ilości basu, każdy wystrzał w takim battlefieldzie nabiera głębi, nie jest elementem tła, uderza i z dużą mocą daje o sobie znać. Nie mniej czasu spędzam słuchając muzyki (głównie spotify) także powtórzę się, szukam słuchawek ciepłych, basowych i najlepiej zamkniętych.
      Dotychczasowe propozycje:
      -monolith 1060c
      -fostex th610
      Budżet 2500zł na same słuchawki ale przydadzą się też rekomendacje odnośnie wzmacniaczy i dac.
      Słucham w zasadzie tylko przy PC
      Zyskam cokolwiek przy słuchawkach tej klasy na połączeniu zbalansowanym ?
    • By matpli
      Hej, 
      Od początku zaznaczę, że nie mam jakoś bardzo dużej wiedzy technicznej, więc proszę o wyrozumiałość  Miałem okazję ostatnio posłuchać Sennheiserów oraz audiotechnik m50x podpiętych do smsl m3. Najbardziej spodobała mi się szeroka scena sennków, ale brakowało mi niskich tonów, które z kolei miały m50x. No i tutaj pytanie, czy jest coś w przedziale cenowym powiedzmy do 1 400 zł, co zapewni mi podobną scenę jak sennki z takim basem jak m50x?
      Chyba że ktoś poleci po prostu dobry zestaw dac/amp + słuchawki otwarte do słuchania głównie elektroniki, hip hopu, alternatywy i muzyki eksperymentalnej?
    • By Inszy
      Avara Custom to raczej nazwa niewiele mówiąca polskim fanom sprzętu audio. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to indonezyjski producent słuchawek dokanałowych, specjalizujący się w konstrukcjach spersonalizowanych (po angielsku CIEM, czyli Custom In-Ear Monitor).

Mimo niewątpliwej egzotyki, postanowiłem zainteresować się ich ofertą z dwóch powodów. Pierwszym oczywiście jest cena, gdyż najtańszy model jest wyceniony na 40 dolarów, czyli równowartość kosztów… przesyłki kurierskiej, co jest niebywale niską kwotą jak na customowe słuchawki. Drugim natomiast jest moje poszukiwanie względnie niedrogich słuchawek z przetwornikami Soniona, których charakterystyka brzmienia z reguły mocno mnie przyciąga i jest miłą odmianą na rynku zdominowanym przez konstrukcje firmy Knowles.

Łącząc te dwa punkty, wybrałem model AV1Lite, którego podstawowa wersja jest wyceniona na 99 dolarów i za brzmienie której odpowiada pojedyncza armatura Sonion 3500 w każdej słuchawce. Czy warto się zainteresować zakupami w tak odległej części świata?

Co z tego wynikło? Zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/avara-av1lite-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy