Skocz do zawartości

Dj Tiesto, Elemnts Of Live, 14.04.2007r, 5 Biletów


JOKER

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania 5 biletów na "Elements of live" (dj Tiesto i nie tylko) rozgrywające się we Wrocławiu 14 Kwietnia, w Hali ludowej (dokładniejsze informacje na stronie http://www.ftb.pl/news/45043_0_1/info.htm).

Wszyscy, którzy byli zdecydowani na wyjście, zrezygnowali z tego (pamiętajcie o tym, nigdy nie kupujcie na zapas biletów dla kumpli, nawet jeśli przysięgną że pójdą).

 

Cena od sztuki to 125zł, kupując pięć opłacam koszty przesyłki.

 

Moje gg to 4999725, mój mail to dawid@magma-net.pl , w razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości proszę pisać (możliwy odbiór osobisty na terenie śródmieścia we Wrocławiu)

 

Tu jest całkiem niezły opis tego, co będzie się działo http://www.ftb.pl/news/45043_0_1/info.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od twojego podejścia go tego gatunku muzyki. Teoretycznie jest to jeden z tytanów trance, koleś pochodzi z Holandii i generalnie jest szanowanym i szacownym muzykiem. Inna sprawa ze ja nie jestem jakims wilekim fanem tego typu muzyki i zdecydowanie wolalbym udać się na live act bonobo jeśliby takowy kiedykolwiek nastąpił w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za moja skandaliczna niewiedze, ale co to jest ten Tiesto?

Czyzby manieczki/odyseja/ekwador beat?

Wiesz nie słuchasz nie znasz, chyba normalne ;) Nieraz na vive leci jego kawałek "Trafic", albo "Adigo for string", czy jakoś tak.

Ja bym Tiesto do manieczek nie porównywał, jak dla mnie całkiem inny pozioma na korzyść Tiesto ;) Co do biletów to raczej nie zakupie bo Tiesto nie słucham, wole prodigy :)

 

@polaczek: Z tego co wiem to były chyba pogłoski, o których słyszałem ostatni raz pół roku temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za moja skandaliczna niewiedze, ale co to jest ten Tiesto?

Czyzby manieczki/odyseja/ekwador beat?

Wiesz nie słuchasz nie znasz, chyba normalne ;) Nieraz na vive leci jego kawałek "Trafic", albo "Adigo for string", czy jakoś tak.

Ja bym Tiesto do manieczek nie porównywał, jak dla mnie całkiem inny pozioma na korzyść Tiesto ;) Co do biletów to raczej nie zakupie bo Tiesto nie słucham, wole prodigy :)

 

@polaczek: Z tego co wiem to były chyba pogłoski, o których słyszałem ostatni raz pół roku temu :)

 

"Adagio for strings" - używanie google nie boli ;) Generalnie koleś jest na prawdę dobry, znany i szanowany nie tylko przez wielbicieli niedzielnych wioskowych dyskotek. Zrobił całkiem fajny remix Delerium - Silence, który zamieszczony jest na bonusowym dysku. Słyszałem jeszcze kilka remixów po za tym.

 

A z tym, że zginął to była plotka oczywiście. Miał wprawdzie jakiś wypadek, ale wyszedł z niego bez szwanku.

 

A kolega JOKER wygląda mi na zwykłego konika biletowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adagio for strings" - używanie google nie boli wink.gif Generalnie koleś jest na prawdę dobry, znany i szanowany nie tylko przez wielbicieli niedzielnych wioskowych dyskotek. Zrobił całkiem fajny remix Delerium - Silence, który zamieszczony jest na bonusowym dysku. Słyszałem jeszcze kilka remixów po za tym.

Oj google są bardzo pomocne ale to chyba nie było aż tak ważne żeby uciekać sie do google ;) szczególnie że nie dużo się pomyliłem :)

 

Zgadzam się, dobry jest i faktycznie szanuję go bo jest jednym z lepszych... jeżeli nie najlepszy w tym gatunku muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jego kawałków trafi na mój nowy odtwarzacz w pierwszej kolejności (zapewne będzie to sansa c240, ale kto wie ;) ) Z bardziej znanych adagio for string i traffic, rzeczywiście niezłe kawałki, ale polecam też "love comes again" a z nowszych "dance4life" (jeden z wielu, których będzie można słuchać na żywo 14 kwietnia w Hali Ludowej ;)

 

EDIT:

polecam obejrzeć http://youtube.com/watch?v=tkqFK3hvKDM

(dance for life)

oraz http://youtube.com/watch?v=cWuzikdnRFg&amp...ted&search=

(love comes again i nie tylko)

 

Oraz całą resztę filmików z jego koncertów widniejących na YouTube, dla słuchaczy techno na pewno będą interesujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Konikiem? Toż to oszczerstwo ;) A bilety wychodzą taniej niż na www.ftb.pl pluis opłacam koszty przesyłki, więc jeśli ktoś zainteresowany to polecam (te 125zł może być do negocjacji :) )

 

Hehe, po prostu sprzedaż 5ciu biletów wydaje mi się co najmniej podejrzana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności