Skocz do zawartości

Creative Hq-80


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie :P ulozylem swoje mx400 tak jak na tym zdjeciu cresyny i na moim widnieje napis sennheiser ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sta?o si?... EP-480 umar?y ?mierci? szybk? i nieoczekiwan?... Najpierw jedna s?uchawka jak mówi?em wcze?niej gra?a cicho i w ko?cu zdech?a... Jedna dzia?a, ale to ju? nie jest s?uchanie muzyki. Fundusze to tylko 40z?... Ostateczna decyzja: Co kupi???

 

Po selekcji my?l? nad czym? takim: http://www.allegro.pl/item170356132_slucha...ginal_zusa.html

lub

http://www.allegro.pl/item172826462_mp3_ir...iser_mx400.html

 

Ale martwi mnie:

-brak gwarancji

-brak jakiego kolwiek opakowania

-niska cena :/. Na 100% to orygina?y??

 

Dobra. To za?ó?my, ?e to oryigina?y. Które lepsze?? Cresysny, czy MX400?? Fajne po??czenie b?dzie. Creative+logo Iriver ;). B?d? wciska?, ?e mam T10 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale martwi mnie:

-brak gwarancji

-brak jakiego kolwiek opakowania

-niska cena :/. Na 100% to orygina?y??

 

Dobra. To za?ó?my, ?e to oryigina?y. Które lepsze?? Cresysny, czy MX400?? Fajne po??czenie b?dzie. Creative+logo Iriver ;). B?d? wciska?, ?e mam T10 ;).

 

Akurat mx400 na tej aukcji sa dosc drogie.

Jesli juz to lepiej kupic tutaj: http://www.allegro.pl/item173703421_sennhe...lne_tanio_.html

Wyjdzie Cie o siedem zlotych taniej [patrz ile tamten gosc liczy sobie za przesylke... :P]

 

Jesli chodzi o twoje obawy... caly haczyk polega na tym ze nie sa to sklepowe wersje sluchawek tylko dodawane do odtwarzaczy [podobnie jest z creative Ep-480 i ep-180] dla tego nie maja gwarancji ani blistra. Po prostu mialy isc do paczki z otwarzaczem a nie na sklepowa polke. I wlasnie dlatego tez cena jest tak kuszaca.

 

Ktore lepsze.... juz nie raz walkowany byl ten temat na forum. Ciezko powiedziec ktore lepsze bo brzmia od siebie inaczej. Jest to ta sama "półka" - ta sama klasa sprzetu, po prostu oferuja inne brzemienia. Jedni bardziej polubia cieplejsze, nieco bardziej muzykalne i z mocniejszym basem Cresyny a inni bardziej szczegolowe - wrecz analityczne i toszke bardziej dynamiczne mx400.

Zalezy to w duzej mierze od tego jakiej muzy sluchasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wola?bym MX 400, ale nie pasuje mi nieznane ich pochodzenie. Znalaz?em Aukcj?, gdzie kole? kupi? Irivera i nie s? mu potrzebne, bo ma lepsze. Zalicytuj? je-przynajmniej mam pewno??, ?e by?o dodane do odtwarzacza. Te co ty poda?e? nie maj? podanego pochodzenia :/. Co do muzyki. S?ucham g?ównie pop :). No i metallica te?. I jak jeszcze graj? AKG K12P?? Bo mog? dop?aci? i takie te? kupi? :). Mo?e to wam podpowie co wybra?: Je?eli chodzi o gór? i ?rodek EP-480 mi nawet odpowiada?y. Ale do?u mi troch? brakowa?o. Ogólnie dó? powinien by? mocniejszy ni? EP-480. Ale lubi? te? fajn? gór? i ?ywe instrumenty np. W metallice.

 

 

Szybko które kupić. Bo jedna z aukcji, które upatrzyłem się kończy. Cresyn vs. Senki vs. AKG.?

 

Temat można zakończyć. W końcu rodzice zdecydowali, iż mi sprawią nowiutkie EP-630 ze sklepu :lol: . Więc >close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nowiutkie EP-630. No basidło to one mają i to mocne w porównaniu do EP-480 ;). Aż chyba będę się musiał Equalizerem pobawić, bo na rock sporo basu. Chociaż, że to kwestia przyzwyczajenia. Mam głośniki 2.1 i muszę przyznać, że teraz wiem co to dobry bas. Póki co muszą się chyba jeszcze nieco wygrzać. I nie lubię ich zakładać. Te najmniejsze gumki są za małe-brak w nich basu. A znów te średnie ciężej wchodzą, ale to ten rozmiar jest dobry, bo dopiero w nim słychać bas ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności