Skocz do zawartości

Kilka Pytan Dotyczacych Meizu M6


martie

Rekomendowane odpowiedzi

Ebay wychodzi lepiej jak nie chce sie gwarancji bo niektórzy juz w Polsce dają. A zablokowane radio jest bo jest to oficjalna wersja do europy by Dane Elec i ze wzgledu na kochaną unie jest podatek na FM odbiorniki i dlatego sie go wywala.

 

Aukcja zdaje sie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wielkie dzieki za odpowiedz :D a mozna pozniej "wgrac" jakos sobie polskie menu?i jeszcze jedna sprawa, jaka ladowarka sieciowa do meizu? jesli mozecie to dajcie jakis link do sklepu albo do aukcji na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość tutaj chcę się zaopatrzyć w Meizu M6 więc mam kilka pytań.http://www.mp3box.pl/component/page,shop.p...emart/Itemid,4/ - jak myslicie czy warto tu kupić?Pozatym nie rozumiem dlaczego tam jest zablokowane radio?aha i jeszcze jedno co myślicie o tej aukcji http://www.allegro.pl/item211634097_okazja..._taniooooo.html ?

 

 

Na tej aukcji nie dostaniesz gwarancji, w sklepie, który wymieniłeś dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz :D a mozna pozniej "wgrac" jakos sobie polskie menu?i jeszcze jedna sprawa, jaka ladowarka sieciowa do meizu? jesli mozecie to dajcie jakis link do sklepu albo do aukcji na allegro

 

 

jak wgrasz radio - tracisz gwarancję :( wiem, bo pytałem sprzedawce na allegro, który sprzedaje meizu by dane-elec.

 

kup meizu w sklep.devilnet.pl -> gwarancja na 24miechy, polskie menu i radio, i ładowarę dają. masz wszystko, i zero zmartwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupiła w tym sklepie ale jak dla mnie trochę za drogo, muszę się zmieścić w kwocie do 350zł. A można wgrać jakoś radio? (pomijając fakt że stracę gwarancje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupiła w tym sklepie ale jak dla mnie trochę za drogo, muszę się zmieścić w kwocie do 350zł. A można wgrać jakoś radio? (pomijając fakt że stracę gwarancje)

 

 

Pewnie wgrywasz nowy soft, i po krzyku :) ale niech jeszce się znawcy wypowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super, radia wlasciwie i tak nie slucham ale wiadomo ze jak mozna to lepiej je miec :D dzieki wszystkim za pomoc

 

Ja kupiłem tu:

http://allegro.pl/item209578600_meizu_m6_2...wa_wersja_.html

 

polecam. mam radio, polskie menu i głośnośc do 40 ;-). Sprzęt jest za^#*$$( , po prostu ODLOT !!

a I GWARANCJA W AUTORYZOWANYM SERWISIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z gwarancją? Jest dalej respektowana mimo wgrania nie dedykowanego firmweru?

 

 

tak jak pisałem na poprzedniej stronie : zwróciłem się właśnie z takim pytaniem, do jednego z sprzedawców meizu w polsce (allegro,sprzedaje meizu by dane-elec) i odpisał, że można wgrać radio jednak TRACI SIĘ WTEDY GWARANCJĘ na produkt <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ceny w usa, w chinach, mysle ze mozna sobie odpuscic ta gware... chociaz w usa jak sie kupi to naupartego na gware da sie oddac. http://www.houseofdap.com/index.php?act=vi...mp;productId=59 chodzby tutaj, m3 8gb z przesylka to jakies 430zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ceny w usa, w chinach, mysle ze mozna sobie odpuscic ta gware... chociaz w usa jak sie kupi to naupartego na gware da sie oddac. http://www.houseofdap.com/index.php?act=vi...mp;productId=59 chodzby tutaj, m3 8gb z przesylka to jakies 430zł ...

 

Jak Ci się uda bez cła i VATu to ok, ale jak dowalą 14% cła + 22% VATu to wyjdzie koło 600PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni meizu m6 (oryginał) od meizu by dane-elcen? Czy czyta (wyświetla) napisy do filmów (wiem ze na pewno nie w txt ale może w innych formatach), czy da sie dostrzec takie napisy (chodzi o krótkie kreskówki itp) i czy można używać go jako pen-drive? Czy wyświetla pliki zgrane bezpośrednio z kompa załóżmy avi 640*480 (i dostosowywuje je do wyświetlacza), czy trzeba je wcześniej przerobić na 320*240 i 18 kl/s bo podobno szybciej nie poleci? Czy fotki w wysokiej rozdziałce (1024*....) można powiększać? I jeszcze pytanko z innej beczki. Czy są jakieś mp4 które można (jak aparat przykładowo mój canon a610) podłączyć przez kabel i s-video prosto do tv i oglądać płynnie filmiki 640*480 w 30kl/s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauroczył mnie ten playerek, może w końcu czas wymienić moje wysłużone MuVo...

 

No to kilka pytań w związku z tym mam:

1. Co z tą nową wersją co ma mieć niby szybszego proca?

2. Jak jest z tą głośnością? Radio mi tam zwisa bo i tak nie słucham, ale ograniczenie głośności już by mi przeszkadzało. Jeśli jest to da się obejść nie tracąć gwarancji?

3. Czy sprawa polskich znaków w e-bookach jest już ostatecznie rozwiązana? Polskie menu mi zwisa ale ogonki by się przydały.

4. Bardzo zaniepokoiły mnie głosy o lekkim out of sync w filmach bo strasznie jestem na to wyczulony. Jak to dokładnie z tym jest?

5. Rozwiązane jest już w końcu dodawanie napisów? Poradzę sobie bez nich, ale fajnie mieć taką możliwość.

6. Mógłby ktoś pobieżnie porównać z iRiverem Clix 2?

EDIT: Znalazłem w innym temacie, ale może ktoś coś jeszcze doda?

 

Opiszę tylko różnice. Meizu M6:

+ obsługuje formaty bezstratne FLAC i wma lossless

+ zwarta obudowa z metalowym tyłem

+ 2x więcej suwaków w equalizerze

+/- touchpad (wymaga poćwiczenia)

+ niższa cena

- wiesza się czasami, ale można go łatwo zresetować

- na firmware 2.002.3 potrafił przyciąć utwór na początku

Clix2:

+/- d-click, fajne, ale obudowa przez to nieco goni

- cały z plastiku

+ jest sympatyczny

+ łatwo wskakuje do kieszeni

- bezbłędnie obsługuje tylko mp3 i wma, ogg nieco knoci, bezstratnych nie obsługuje

 

Poza tym Clix2 jako jeden z niewielu znanych mi playerów potrafi grać w pełni barwnie, bez przyszarzania dźwięków. Meizu M6 gra znów dynamiczniej, też bardzo dobrze, ciut zimniej od clixa, czysto odtwarza wszystkie obsługiwane formaty. Jak by mi ktoś potwierdził, że obsługa ogg w clixie2 została poprawiona, to już idę go kupić. ;)

 

 

7. Jeśli mam kolesia w USA na wakacjach to opłaca się to wykorzystać żeby przywiózł? Jak wtedy z gwarancją? Czy lepiej nie czekać i kupić w tym devilnecie?

8. Jak szybko przewija? Jest opcja "skocz do takiej i takiej minuty"?

9. Jak szybko zużywa się taka bateria?

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności