Skocz do zawartości

Meizu M6 Miniplayer


Altagral

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przeglądałem oferty M6 na alledrogo i znalazłem w jednej z aukcji taki teskt:

UPRZEDZAJĄC PYTANIA, WAŻNA INFORMACJA: W związku z pojawieniem się ofert MEIZU z różnymi ograniczeniami (software'owymi, hardware'owymi) informujemy, że na tej aukcji kupujesz oryginalne MEIZU W PEŁNEJ WERSJI bez żadnych ograniczeń i blokad!

Wie ktoś o co chodzi? Bo jeżeli się zdecyduję na M6 to nie chciałbym się władować na jakies badziewie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Częste zwiechy fakt działało dwa tygodnie ale zdaje mi się że powinna trochę dłużej podziałać pojawił się biały ekran i nic nie można zrobić meizu to guwno

Biały ekran się pojawił jak chciałem zrobić update to mi się udało heh :)

 

No popatrz a mój działa cztery miesiące bez jednego zawieszenia.

"gów*o chłopu nie zegarek" coś jednak jest w tym powiedzeniu.

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a mój działa cztery miesiące bez jednego zawieszenia.

"gów*o chłopu nie zegarek" coś jednak jest w tym powiedzeniu.

g

Chłop to może ty ja akurat jestem z miasta frajerze :)

Już działa okazało się że mam wersję sp, a myślałem ze tp xD ale i tak jak zarzucasz full głos i spatializera na maksa to się zawiesza przynajmniej na tamtym firmware co miałem i wkurzające jest ze czasami trzeba robić formata bo nie wczytuje obrazków z filmami jest ok ;)

Zobaczymy jak sprawuje się najnowszy firmware ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achh nie będę się tu rozpisywał o gienku bo same jego imię wskazuje na tego no właśnie tego gienka co ursusem po polu zamiata ;)

No i chciałem dopisać wadę meizu jak by ktoś chciał przenosić w nim zdjęcia i pokazywać kolegom to po wrzuceniu 20 naet trochę mniej to player nie odczytuje zdjęć jest tylko czarny obrazek a tego nie chcemy :)

Format moich zdjęć to było jakieś 1280 na 800 coś w tym stylu <?)

chyba jeszcze trzeba będzie poczekać parę dobrych lat na zwykły mp4 player :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achh nie będę się tu rozpisywał o gienku bo same jego imię wskazuje na tego no właśnie tego gienka co ursusem po polu zamiata ;)

 

Jedni sobie dodają powagi nickami inni nie muszą.

 

Wracając do sedna. Spróbuj zmienić format zdjęć na mniejszy np dłuższy bok 800 czy 640 pix i ciężar do 250-300kb.

Ja tak robię i wszystko śmiga jak trzeba bez względu na ilość zdjęć załadowanych do playera.

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności