Skocz do zawartości

1.76 - Wreszcie W Updaterze


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że legalność Windy nie ma tu nic do rzeczy. Ja może i mam lekki syf w systemie - pirat Win XP Prof SP 2 POL, na którym nie mogłem zrobić T10 z MTP na UMS, ale wpadłem na genialny pomysł pożyczenia z sieci kopii WIN XP Prof SP 2 ANG - i podziałało. Czasem warto mieć kilka wersji Win na róznych partycjach ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ech czasem się zastanawiam po jaką cholerę policja śledzi te sieci p2p. Wytarczyłoby przelecieć się po forach i pospisywać adresy IP... Byłaby robota do końca roku ;)

 

Dzieki już poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach zapoczątkowanego offtopa: fakt kolego, ale sam Gates popiera ściąganie nielegalnych filmów z sieci. Jaki on daje przykład? :D Btw. za filmy i muzykę nielegalną mogą kazać płacić? Słyszałem, że nie, bo do tego by trzeba nakaz od ZAiKSu i in., ale nie wiem, jak to jest. No, ale kończmy tego śmierdzącego offtopica ;)

@White Haven - ctrl+shift ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to w praktyce policja ściga tylko jak ktoś rozprowadza i na tym zarabia... A poza tym żeby cie oskarżyli, to najpierw trzeba wysłać dysk do specjalistycznej firmy, która oceni co i jak z legalnością zawartości dusku. A firm tych jest w Polsce całe dwie i to tego taka ekspertyza jeszcze kosztuje. Więc sam widzisz. Chyba, że cie złąpią na gorącym uczynku jak tym handlujesz, ew. są na to dowody, tak jak z tą formą z Jaworzna co sprzedwawła kompy z piratami. Ludzie co to kupili w zasadzie nie byli winni, bo jak dostali winde w sklepie to powinno być OK. A poza tym M$ chyba za wskazanie gdzie sie dostało pirata (firma, sklep) wyniemia system na orginała.

A ja mam winde z MSDN i jest git, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Help:) juz nie mam sily do tego playerka

 

mam problem z moim T10. Chcialbym zmienic mu firmware na ums . Obecnie mam Mtp i wersje firmware v 1.70 ....Sciagnalem irvier updater wszystko robie po kolei zaznaczam zmiane na ums niby sie wszystko sciaga na kocu odlaczam playerka, restartuje sie i ... dalej jest MTP i stara wersja 1.70 ...:/ pomocy

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to w praktyce policja ściga tylko jak ktoś rozprowadza i na tym zarabia... A poza tym żeby cie oskarżyli, to najpierw trzeba wysłać dysk do specjalistycznej firmy, która oceni co i jak z legalnością zawartości dusku. A firm tych jest w Polsce całe dwie i to tego taka ekspertyza jeszcze kosztuje. Więc sam widzisz. Chyba, że cie złąpią na gorącym uczynku jak tym handlujesz, ew. są na to dowody, tak jak z tą formą z Jaworzna co sprzedwawła kompy z piratami. Ludzie co to kupili w zasadzie nie byli winni, bo jak dostali winde w sklepie to powinno być OK. A poza tym M$ chyba za wskazanie gdzie sie dostało pirata (firma, sklep) wyniemia system na orginała.

A ja mam winde z MSDN i jest git, polecam :)

 

Heh a ja tam dąże niejako z oślim uporem do tego żeby mieć wszystko na kompie legalne... Sam nie wiem jakoś się z tym lepiej czuje. :rolleyes: Swoją drogą studiuje na prawie.... :P

 

EDIT

Nic nie zastąpi oryginalnych płyt :) Twist in the myth Blinda przyszedł dziś kurierem. Czad :lol:

 

Sorry za oft ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Help:) juz nie mam sily do tego playerka

 

mam problem z moim T10. Chcialbym zmienic mu firmware na ums . Obecnie mam Mtp i wersje firmware v 1.70 ....Sciagnalem irvier updater wszystko robie po kolei zaznaczam zmiane na ums niby sie wszystko sciaga na kocu odlaczam playerka, restartuje sie i ... dalej jest MTP i stara wersja 1.70 ...:/ pomocy

 

z gory dzieki za pomoc

najpierw updateuj na zadadzie next->next->next->next a jak juz bedzie 1.76 to sie baw w ums<=>mtp

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem juz na rozne sposoby i nic:/ robile tak jak pisales ale nie chce zrobic update do 1.76:.

Wszystko niby ok, kopiuje na playerka na koniec daje finish , odpinal usb, playerek sie restartuje i nic nadal stary soft 1.70:/ wyglada jak by mial cos zablokowane? wszystko laduje ale nie chce zrobic update....

 

pomocy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie :D

 

sciaglem soft z http://nyaochi.sakura.ne.jp/iriverupdate/

 

dokladnie to ten

T30 Firmware (UMS/kor) 1.75 T30 Thu, 04 Jan 2007 03:55:17 GMT

http://iriver.nefficient.co.kr/iriver/upda...t10/kor/T30.HEX

 

wgralem do odtwarzacza i odlaczylem od usb

odczekalem chwile i juz mialem 1.75

 

gorzej z tym T10 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do roota (czyli do zadnego :D )

mialem poprzednia 1.71 us ums

a katalogi 3 ( voice .record playlist czy jakos tak )

poszlo od razu tylko odlaczylem usb

nawet sie o nic nie zapytal tylko robil upgrade

 

 

 

Xman ok ja to samo zrobiłem i nic sie nie działo.

A na jakich ustawieniach był t30: default, była na nim jakaś muza, moze to ma jakiś wpływ na aktualizacje.

Dodam ze mam ten sam soft co twój t30 przed upgrades

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do roota (czyli do zadnego :D )

mialem poprzednia 1.71 us ums

a katalogi 3 ( voice .record playlist czy jakos tak )

poszlo od razu tylko odlaczylem usb

nawet sie o nic nie zapytal tylko robil upgrade

 

 

 

Xman ok ja to samo zrobiłem i nic sie nie działo.

A na jakich ustawieniach był t30: default, była na nim jakaś muza, moze to ma jakiś wpływ na aktualizacje.

Dodam ze mam ten sam soft co twój t30 przed upgrades

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do roota (czyli do zadnego :D )

mialem poprzednia 1.71 us ums

a katalogi 3 ( voice .record playlist czy jakos tak )

poszlo od razu tylko odlaczylem usb

nawet sie o nic nie zapytal tylko robil upgrade

 

 

 

Xman ok ja to samo zrobiłem i nic sie nie działo.

A na jakich ustawieniach był t30: default, była na nim jakaś muza, moze to ma jakiś wpływ na aktualizacje.

Dodam ze mam ten sam soft co twój t30 przed upgrades

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności