Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do LG V30


Teramitzu

Pytanie

Cześć wszystkim,

Na początku chciałem nadmienić, że nie jestem audiofilem i wielkim znawcą sprzętu audio. Dlatego też znalazłem się tutaj ponieważ szukam słuchawek i liczę na pomoc z waszej strony.

 

Posiadam telefon LG V30 od tygodnia i szukam do niego odpowiednich słuchawek.

 

Te dołączone do zestawu wypadają mi z uszu. Z tego powodu wróciłem do swoich HTC Boom Sound, które były dołączone do HTC 10. Niestety słuchawki mi padły. To były najbardziej ergonomiczne słuchawki jakie posiadałem.

 

Preferuje słuchawki douszne, ale godne polecenia nauszne również mogę rozważyć.

 

Poszukałem troszkę i na razie nastawiam się nad:

 

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD

 

 

XIAOMI PISTON V4

 

SONY MDR-XB50

 

Co o nich sądzicie?

Szukam czegoś do około 200 zł.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Każdy ma swój gust.Na pewno niskoomowe też grają super.Tu raczej chodzi o odpalenie serducha v30.Moim zdaniem nie ma porównania.Na moich pxc w trybie aktywnym idą w 150 ohmah i jest przepaść w jakości i mocy do np klasycznych trzydziestek dwójek.Ale to tylko moje prywatne zdanie.Każdy ma prawo do swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
26 minut temu, Kamson napisał:

Każdy ma swój gust.Na pewno niskoomowe też grają super.Tu raczej chodzi o odpalenie serducha v30.Moim zdaniem nie ma porównania.Na moich pxc w trybie aktywnym idą w 150 ohmah i jest przepaść w jakości i mocy do np klasycznych trzydziestek dwójek.Ale to tylko moje prywatne zdanie.Każdy ma prawo do swojego.

Potwierdzam . Nawet niskoomowe graja o klase lepiej w trybie 50 ohm . Jak na moje uszy , to tak jakby gral inny sprzet . W trybie bez wzmocnienia gra to plasko i sucho . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem znawcą.Ale po przesiadce z klasycznych bloody na Marshalle Major3 a potem na sennhaisery....ta ostatnia zmiana mnie zmiażdżyła jeśli chodzi o możliwości V30 i współpracy z tymi 150 ohm..Ja jestem zachwycony i polecam🙂

4 minuty temu, Royal napisał:

Potwierdzam . Nawet niskoomowe graja o klase lepiej w trybie 50 ohm . Jak na moje uszy , to tak jakby gral inny sprzet . W trybie bez wzmocnienia gra to plasko i sucho . 

Dokładnie.Nawet nie ma co porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się pod temat. Kiedyś na forum andorida wyczytałem sposób jak włączyć pełną moc DAC-a. Otóż używam rozgałęziacza vitalco https://allegro.pl/oferta/rozgaleziacz-trojnik-wt-2gn-mini-jack-vitalco-6727956123 + przejściówka DUNU zielona + słuchawki CAL. Ale czytam, że macie jakieś magiczne kabelki. Jak to u was działa ? Po prostu macie kabel który wpinacie do jacka 3,5  w V30 i do tego bezpośrednio słuchawki ? Bo ja muszę podpiąć do rozdzielacza przejściówkę DUNU, potem wszystko do jacka 3,5 w LG V30, odpiąć DUNU i wtedy słuchawki do rozdzielacza, ale zaczyna mnie to irytować.  Obija się rozdzielacz o telefon i ogólnie ciężko z ergonomią.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności