Skocz do zawartości

Iriver X20 Specyfikacja


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

bo to jest portable player ;)

 

 

iriver w dalekich planach ma raczej urządzenia z większym niż 3 cale wyświetlaczem. na tyle dalekich, że mało co widać. największe co chcą wypuśić to będzie W10 ale będzie tylko w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...26623211941.htm

 

W końcu znalazłem chwilke aby pobawić się w próbki dyktafonu.... X20 już jest. Do reszty playerów będą niedługo.

 

 

--------------EDIT:

 

Owszem do line-in można wpiąc słuchawki, ale mija się to lekko z celem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że mące w temacie,

1 czy ktoś ma porównanie jak gra H10 vs x20 ? duża róźnica?

2 X20 ładujemy tylko przez usb ?

3 czy oglądanie filmów na nim to czysty chwyt marketingowy czy można jednak coś obejrzeć,

4 x20 i u10 mają tą samą przekątną ekranu 2,2'?

 

dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest inny dziwek niz w H10. Duża różnica - zależy co kto lubi. Ja np. wole brzmienie Juniora.

2. Albo przez ładowarke USB... jak każdy taki player.

3. Znam na forum kilka osób które powie Ci, że 2,2 to nie jest wyświetlacz do oglądania filmów.

4. Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że chodzi Ci o dyskowego - ale nie mam w tej chwili żeby porównać - ale BANKOWO brzmią zupełnie inaczej. A czy lepiej czy gorzej dla Ciebie to możesz określić tylko Ty.

 

 

POZA TYM BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ:

 

Iriver cały czas pracuje nad X20 i postanowił jeszcze wstrzymać się z premierą. Ile dokładnie? Około 3-4 tygodni minie zanim X20 trafi na sklepowe półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co niech się X20 pojawi. Bo wiele wskazuje na to, że X20 pojawi się równocześnie lub chwile wcześniej niż Clix2. Więc rywalizacja będzie baaardzo ciężka.

 

Jednak naszcześnie obawa o X20 że nie pojawi się w ogole, się raczej rozwiała, bo w Japonii X20 ma się pojawić już w ciągu kilku dni (24 lutego).

 

 

Nooooooooo... chyba, że premiera X20 opóźi europejską premierę Clix2.

 

 

-------------EDIT:

 

Dyskusje o pamięciach flash w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie panie ksy,

co prawda sledze ten watek, ale moze mi gdzies to ucieklo..

czy x20, a takze t60, no i powiedzmy clix/clix2 maja tzw nawigacje folderowa tak jak np w h100/300, ifp, imp, igp, itd jest to dla mnie jedna z podstawowych cech, ktore wplywaja na zakup odtwarzacza , a x20 i t60 w szczegolnosci przypadly mi do gustu :)

t60 nastepca t30 tylko ze juz 4 gb pamieci

i x20 8gb + 2gb z wymienialna bateria .. zastanawiam sie nad wymiana t30 na jakis z powyzszych modeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Następcą T30 będzie T50, nie jak wcześniej podawano T60.

 

- Zarówno nowe T jak i X20 są widziane jako UMS i możesz sobie wgrywać gdzie chcesz. Wgranie muzyki pozwoli Ci wybrać utwór po artyście itp lub poprzez przeglądarke z folderu music.

 

- o Clix2 nie mam żadnych informacji - czekam na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łaska przejrzeć wątek lub czytać newsy na mp3store.pl? Szukanie (podobnie jak myślenie) nie boli :)

 

 

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...26623211941.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, zaraz jak napisałem posta to to znalazłem a nie pamiętałem gdzie tego posta wstawiłem, wiec nie został odp zedytowany ;) Ale tak sobie myśle, że X20 jakiś tani jest - wystarczy chociaż porównać cenowo z T10 czy U10 (chyba że to dopiero wstępna cena i może lec zmianie). Dobre może być to 30 fps, nareszcie będzie płynnie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się materiał z którego jest obudowa i całkowicie w edytowali firmware, który stworzy przez firmy Joytoto nie nadawał się za specjalnie do zaawansowanych zabaw przez programistów irivera - właśnie dlatego jest opóźnienie premiery, bo w zasadzie piszą ten firmware od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak patrze na specyficacje, to x20 sie dla mnie prezentuje lepiej, ale jeszcze sie nim nikt nie bawil, wiec nie wiadomo dokladn ie jak to z nim jest. Wyjaje sie jednak dosc 'duzy', a rozmiar i porecznosc to wazna sprawa. szkoda tylko ze nie zrobili wiekszego wyswietlacza - miejsce jest :P Zapewne komfort ogladania video bedzie lepszy (do 30fps), bo na U10 przy maksymalnych 15fps jednak obraz nie jest plynny, a widzialem na U10 tylko kreskowke, wiec zapewne przy filmie to ciut przeszkadza.

 

Edit: a no i ?e nie wspomne o czytniku kart micro SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak mysle ze ich możliwości sa "dość" zblizone... no ale to się okaże jak playery będą w sprzedaży

 

w takim razie możliwości Mpowerów też są zbliżone do X20....

 

 

Ja jak patrze na specyficacje, to x20 sie dla mnie prezentuje lepiej, ale jeszcze sie nim nikt nie bawil, wiec nie wiadomo dokladn ie jak to z nim jest. Wyjaje sie jednak dosc 'duzy', a rozmiar i porecznosc to wazna sprawa. szkoda tylko ze nie zrobili wiekszego wyswietlacza - miejsce jest :P Zapewne komfort ogladania video bedzie lepszy (do 30fps), bo na U10 przy maksymalnych 15fps jednak obraz nie jest plynny, a widzialem na U10 tylko kreskowke, wiec zapewne przy filmie to ciut przeszkadza.

 

Edit: a no i ?e nie wspomne o czytniku kart micro SD...

 

Ty czytasz w ogóle ten temat? Ja się nim bawiłem C|Net się nim bawił...dużo osób się nim bawiło. A filmy na Clixie są dla mnie duuuzo lepsze niż na X20... z uwagi na kolory, nie ilość klatek - bo to mi ogolnie totalnie wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności