Skocz do zawartości
  • 0

Małe, poręczne, do słuchania z głową na poduszce, w chmurach.


Jaworrr

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Złych poduszek używacie ;)

Ja na zwykła poduszkę kładę coś w ten deseń :

 

http://omedika.pl/dr-sapporo-open-poduszka-ortopedyczna-p620.html

 

Nie ten konkretny model, to tylko przykład.

Przy czym normalnej poduszki nie kładę "na płask" na materacu tylko opieram ją o wezgłowie łóżka i na to tę zlinkowaną.

Robi się z tego bardzo wygodna pozycja do korzystania z tabletu i słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4.20 jak dla mnie mają mniejszą scenę od CAL , dość ciemne słuchawki bez V-ki , bas raczej lekko podbity , góra spokojna troche wycofana , średnie gęste ocieplone , raczej do neutralnych lub zimnych źródeł , co ciekawe trzeba na nich mocniej podkręcić volume niż na Np. Takstarach Hd6000 , poduszki wygodne , mięciutkie , ciut brakuje selektywności i separacji , taki relaks muzyczny raczej , odsłuchiwałem na X5 i Sony X i na Soniaku było lepiej scenicznie ( gra szerzej niż FiiO ) , ogólnie nie są lepsze od Takstarów 6000 a droższe .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4.20 jak dla mnie mają mniejszą scenę od CAL , dość ciemne słuchawki bez V-ki , bas raczej lekko podbity , góra spokojna troche wycofana , średnie gęste ocieplone , raczej do neutralnych lub zimnych źródeł , co ciekawe trzeba na nich mocniej podkręcić volume niż na Np. Takstarach Hd6000 , poduszki wygodne , mięciutkie , ciut brakuje selektywności i separacji , taki relaks muzyczny raczej , odsłuchiwałem na X5 i Sony X i na Soniaku było lepiej scenicznie ( gra szerzej niż FiiO ) , ogólnie nie są lepsze od Takstarów 6000 a droższe .

Więc na relax przed zaśnięciem mogłoby być. One dobrze tłumią?

Sprawdzę je w gal. Krakowskiej niedługo.

 

Złych poduszek używacie ;)

Ja na zwykła poduszkę kładę coś w ten deseń :

 

http://omedika.pl/dr-sapporo-open-poduszka-ortopedyczna-p620.html

 

Potwierdzam, że takie są wygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A Klipsch Reference on Ear. Nieduże, wygodne, dobrze tłumią, jedyne co do wysokich jeśli bardzo zależy ci na najwyższej górze może ci niepodpasować

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności