Skocz do zawartości

[t30] Zgubiona Klapka Od Baterii...


Profesor_Miodek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem sobie poodśnieżać i wziełem playerka, no i zgubiłem klapke:P

I teraz mam dwa wyjscia:

1 Czekać az snieg stopnieje...

2 Kupic nową

 

I tu zadaje pytanie właściwe. Czy cos takiego da rade dokupic i za ile?

 

Z góry dzieki.

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ja znaleśc musiałbym chyba cała nac chodzic ze szperaczem po podwórku...

 

Pociesza mnie fakt ze plastik rozkłada sie ponad 300lat to bede mial duzo czasu zeby ewentualnie zajac sie poszukiwaniem zagubionej części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prognoz pogody, sniegu za niedługo juz nie bedzie. Tak więc klapka wypłynie spod sniegu :)

 

Przetrzymaj jeszcze kilka dni. U mnie dzis od rana słonce swieci. A ja wczoraj auto niepotrzebnie osniezalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze dało by sie ta klapke pod gwarancje podczepić??

Żeby pójść z tym do serwisu:P powiem im ze klapka nie z mojej winy sie zdematerializowała :D

 

Moze to połkna i dadza mi nowa ?? :D

 

A co do śniegu to jak był tak i jest, zauwazyłem nawet ze sie rozmnaża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena takiej klapki do baterii w sklepie iRivera USA to $4.99 + wysyłka (moim zdaniem to i tak cena z kosmosu za kawałeczek plastiku). Jeśli ktoś faktycznie ZGUBIŁ taką klapkę, to mogę mu odstąpić po takiej cenie, bez żadnej marży z mojej strony. Musi tylko udokumentować że nie planuje dalszej odsprzedaży z zyskiem :rolleyes:

 

adn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena takiej klapki do baterii w sklepie iRivera USA to $4.99 + wysyłka (moim zdaniem to i tak cena z kosmosu za kawałeczek plastiku). Jeśli ktoś faktycznie ZGUBIŁ taką klapkę, to mogę mu odstąpić po takiej cenie, bez żadnej marży z mojej strony. Musi tylko udokumentować że nie planuje dalszej odsprzedaży z zyskiem :rolleyes:

 

adn

 

Jesli mozna sie podpiac to ja jestem chetny :) Czerwona klapka, sztuk jeden (MIA w autobusie ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh :(

 

Własnie nie, byc moze, że popłyneła z prądem albo poprostu mój pies znalazł ja pierwszy i nic niechce powiedzieć:P

 

 

Hmm nikt na prawde nie wie gdzie można dostać taka klapke?

 

Uzywam swojego T30 juz jakis czas bez tej klapki i powoli zaczyna mnie to drażnić, Iriver bez klapki to jak Mercedes bez znaczka na masce...

 

Jakby ktos cos wiedział na ten temat to prosze o kontakt na gg:8300007

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Może kogoś to zainteresuje, ponieważ mam do sprzedania uszkodzonego iRivera T30 sky blue. Może ktoś chciał by go kupić na części zamienne ponieważ kupiłem go jakoś w zimie (refubished) i już nie działa :/ Nie włącza się.

Jeżeli ktoś chciał by kupić toto padło proszę o kontakt na gg 5673246.

W pudełku nie ma tylko słuchawek które padły już po 2 miesiącach użytkowania, a te które kupiłem nie są na sprzedaż.

 

Trumna zawiera:

-zepsuty iRiver t30 sky blue

-smyczka iRiver

-płyte cd z oprogramowaniem

-kabelek mini usb

-dowód zakupu na allegro - wydrukowane przez sprzedawcę

 

Moja cena za zwłoki irivera to 50 zł ale na gg może jakoś się dogadamy ;)

 

PS. oczywiście mam zamiar kupić ten sam model ale nowy fabrycznie bo na refubushu zawiodłem sie i nie mam juz do tego zaufania.

edit.

 

Znalazłem te słuchawki od irivera wiec je tez mogę dorzucić jednak zaznaczam, że prawa gra ciszej i rzęzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności