Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kordal napisał:

Fakt, FH7 potrafią zamruczeć :D

A ja przyznam szczerze, że pierwszy raz widzę tą markę.

 

Swoją drogą, dobrze widzę że za bas odpowiada Knowles 31618? W końcu coś innego niż 22955...

I ten quad-driver.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Audiosense właśnie szykują nowy kabelek do T800. 8-żyłowy zamiast 4-żyłowego. SPC albo hybryda (jak na zdjęciu).

Cable Audiosense.jpg

 

@requal dam znać, gdy przyjdą. Nie jestem fanem multiarmatur, ale mnie zaciekawiły.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni dlaczego strona AudioSense po przełączeniu na angielski zmienia się w stronę jakiegoś producenta okularów przeciwsłonecznych? 😂

http://www.audiosense.cn

Edytowane przez kordal
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię.. wszystko.. Byle grało szybko na dole. Fh7.. czekam. Trochę dużo tego basu, ale da się lubić. 

Takiego spaczenia dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna recenzja Tin P1 od Crinacle

https://crinacle.com/2019/06/28/tin-hifi-p1-review/

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RIH napisał:

Jeśli będą miały taki mikry bas jak te FiiO to pociąg może się wykolejać ;) (dopiero FH7 pokazały co znaczy podstawa basowa!).

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

FA7 mają mikry bas? Dla mnie było go sporo, dobrej jakości. Nie są to Zenithy, ale mi w dolnych rejestrach nic nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kordal napisał:

Ktoś zamierza kupić? 

2x Knowles 30017 BA + 10mm dual magnet DD

Mosiężne, błyszczące obudowy. 

http://en.shanling.com/product/238

na Ali w BrightAudio za 269 dolarów
 

 

b98b4f7a32fcd728563bfa2bcbcee2f9528.jpg

 

Próbujemy namówić Maystra na zwierzenia o ME500 ale na razie nie doszedł do siebie po urlopie (te dziewczyny Shanglinga...).

Sam myślę nad nimi po niedopasowaniu z FH5 i FH7. Jakiś "pojedynek" z FA7... No ale to nie mp3store, nie wiem jak z testówkami.

Me500.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Próbujemy namówić Maystra na zwierzenia o ME500 ale na razie nie doszedł do siebie po urlopie (te dziewczyny Shanglinga...).

Dziewczyny, alkohol...wybuchowa mieszanka :P

 

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Sam myślę nad nimi po niedopasowaniu z FH5 i FH7. Jakiś "pojedynek" z FA7... No ale to nie mp3store, nie wiem jak z testówkami.

Recenzji też na razie brak, a przynajmniej ja nie widzę. Zawsze byłby to jakiś punkt odniesienia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

 

Próbujemy namówić Maystra na zwierzenia o ME500 ale na razie nie doszedł do siebie po urlopie (te dziewczyny Shanglinga...).

Sam myślę nad nimi po niedopasowaniu z FH5 i FH7. Jakiś "pojedynek" z FA7... No ale to nie mp3store, nie wiem jak z testówkami.

Me500.jpg

 

Powolutku wracam do siebie 😎

 

Testówka do ogarnięcia.

20190630_121545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA7 mają mikry bas? Dla mnie było go sporo, dobrej jakości. Nie są to Zenithy, ale mi w dolnych rejestrach nic nie brakowało.

Dla mnie mieszał się w FA7 ze wszystkim, grało to jak "głośnik" do iphona zrobiony z rolki po papierze... Dopiero w FH7 jest separacja, jest baza dla innych instrumentów i jest "pierd..." gdy potrzeba. Jak już po raz kolejny zauważam - to moje prywatne odczucia i wykorzystywałem jedynie własne uszy do odsłuchu, więc należy brać poprawkę na niedoskonałość "aparatury pomiarowej" default_wink.png

 

 

Shanling ME500 - obok ikko OH10, Moondrop KXXS czy Audiosense T800 - powinny wkrótce trafić do mnie, to podzielę się wrażeniami.

 

Chętnie bym takie porównanie przeczytał :)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Methuselah napisał:

Coś się pomyśli na własnym blogu (już wkrótce).

 

Świetny pomysł. Będę czytał 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności