Skocz do zawartości

Shure W Warszawie


bolesiu

Rekomendowane odpowiedzi

czyli raczej hd'eki podlaczone do playera maja za duzo ohm zeby jednak zaoferowac lepszy dzwiek niz IEMy?

Tu nie chodzi o ohmy, będą grać głośno, ale kijowo. Przełażąc z E500 na HD595 czujesz, że E500 potrafią rozwinąć skrzydła, a HD595 jakoś tego nie potrafią. Do takich słuchawek potrzeba naprawdę dobrego ampa, w cenie przynajmniej podobnej do słuchawek. Inaczej to jest trochę sytuacja z któregoś zdjęcia, gdzie ktoś używał Ultimate Ears'ów z Noname'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu E4 nadają się do trance'u bez podkręcania EQ. Patent polega na tym, że trzeba je dobrze wsadzić. Sam ostatnio odkryłem, że przy złym włożeniu E4 tracą na basie. W górnych pasmach tak tego nie słychać ale dół traci. Jak się włoży dobrze to jest ok. Wczoraj w drodze do domu akurat mi się włączył jakiś kawałek Astral Projection i bas latał mi po głowie aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tamto zdjecie ultimate ears + noname to byl noname na jakims megawypasionym chipie wolfsona z customowych firmware o ile dobrze pamietam:) ale prawda jest taka ze system zawsze brzmi tak jak brzmi jego najslabsze ogniwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoscnie hd 595... czesto bywam w bibliotece a tam jest bardzo cicho i to do tego stopnia ze nawet przelykanie sliny slychac u osoby siedzacej z boku ;P i tu mam pytanie bo o ile sluchawki douszne nie maja problemow z wydostawaniem sie dzwiekow na zewnatrz, to pewnie taki problem z hd'kami istnieje... mam racje? wszystkie sluchawki otwarte maja z tym problemy? aha... rzekomo sluchawki otwarte sa zdrowsze od zamknietych bo "ucho oddycha"- tak gdzies wyczytalem...wiec skoro zluchawki zamkniete sa niezdrowe, to jak sie do tego wszystkiego mają IEMy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD215 mogę polecić z czystym sumieniem do biblioteki jeśli nie przeszkadzają Ci ich rozmiary.

Na pewno nie będą przeszkadzały osobom siedzącym w pobliżu.

Z HD595 sporo dźwięku będzie słychać na zewnątrz, przy najmniej tak oceniam na podstawie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ucho oddycha"

Jeżeli dobrze pamiętam lekcje biologii, to różnimy się od płazów i oddychanie skórne stanowi tylko 1% całego zaopatrzenia w tlen :)

Po prostu w dużych słuchawkach uszy się grzeją, mogą się zaczerwienić: ale przecież od tego nie odpadną ;).

IEMy nie są dużymi słuchawkami, więc problem "pocenia się" uszu odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności