Skocz do zawartości

Samsung Yp-z5fab/els


cpu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to pięknie. Ładowałem go wczoraj. Była ciągle błyskawica, nawet po 5 godzinach (być może przez to, że w trakcie ładowania przeglądałem menu). Zostawiłem go więc podłączonego pod USB na noc. Po 3 w nocy jeszcze świecił, że ładuje. Rano wielkie gó****!!!!!

 

Nie chce się włączyć, nie wykrywa go komp. Soft był zmieniony wczoraj (na 2.51), reset nie pomaga (przynajmniej ja nie widzę by coś się resetowało). Wkurzony na maksa jestem!

 

Jakieś spostrzeżenia i rady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czekać do wyczerpania baterii jak on się nawet nie włącza? :) Zero oznak "życia".

 

edit:

 

Włączył się po 4 resecie. Początek wprost wymarzony. Jeszcze jeden taki numer i oddaję go na gwarancję.

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matkon a jak chciałeś go naładować i jednocześnie przeglądać menu??? bo o ile mi wiadomo po podłączeniu do kompa odtwarzacz "blokuje się" i nie można nic zrobić poza wrzuceniem/skasowaniem z poziomu systemu...

jak już go włączyłeś to sprawdź czy chociaż masz soft zmieniony, bo mogło się coś nie udać podczas zamiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak ale ja przeglądałem menu. Soft się zaktualizował do 2.51 EU.

 

Szaleje mi z albumami. Na 6 wrzuconych tylko przy jednym wyświetla okładkę, reszty nie widzi. Co gorsza porozrzucał utwory poza albumy i zrobił się bałagan. Dwóch albumów w ogóle nie ma na playerze, chociaż pod Total Commanderem wszystko pięknie jest poukładane.

 

edit:

 

Szaleństwa dzieją się tylko przy wejściu w menu Albumy. Pokazuje nadal tylko jedną okładkę. Gdy wchodzę w "Przeglądaj pliki" pokazuje wszystkie katalogi, tak jak w Total Comm. Pewnie to jakaś błahostka, ale za wszelką pomoc dziękuję.

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=27073 ---> Dzięki temu "chodzą" okładki, ale tylko w "Przeglądaj pliki". Denerwuje mnie ten bałagan w albumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz poprawnie otagowanych plików. wchodząc w albumy rozkazujesz playerowi czytanie po tagach (artysta, tytuł, rok...) a w przeglądaj pliki nawigujesz po folderach, czyli nazwa pliku. otaguj pliki za pomocą specjalnego programu typu mp3tag lub poprostu foobarem i wszytsko działa.

poczytaj forum dokładnie a naprawdę wszystko znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki. Forum czytam, staram się sam znaleźć odpowiedź. Czasami po czasie, o czym świadczą edycje :) Jednak nie wszystko na forum jest poumieszczane w odpowiednich tematach, a żeby przeczytać wszystko to wiesz ...:)

 

Słuchawki od Samsunga nie są takie złe, zwłaszcza jak się przesiadło ze słuchawek od Muvo v100 czy Pentagrama Vanquisha. :)

 

Pewnie i tak za jakiś czas będę chciał lepsze, by sprawdzić możliwości dźwiękowe playerka. Jak na razie, poza pierwszą przygodą jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem taką prawidłowość:gdy miałem podłączone cokolwiek innego niz Z5 pod USB to player ładowal sie albo wcale albo straaaszliwie długo.Gdy odłączyłem wszystko od USB(nawet modem) player ładnie się ładował w ok 4 h.Podejżewam,że to raczej wina windowsa bądź płyty głównej bo nie wszyscy mają takie problemy.

 

Matkon

rmati

Jorgos

 

Jeśli macie płyty ECS to może byc przyczyna problemu.Ewentualnie sprawe komplikuje Windows bez sp2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matkon

 

Ja przy Z5 mam czasem tak, że nie chce sie ładować.... Znaczy świeci się błyskawica, ale po kilku godzinach zastaje rozładowany player... To chyba normalne przy z5 taki już jego urok, że czasem, powtarzam czasem świruje z ładowaniem....

mi nie chce sie lądować przy wyłączonym kompie znaczy zasilanie przez niego idzie...i nigdy nie udało mi sie tego dokonać przy podłączonym jako dysk zewnętrzny :P

 

P.S odpowie mi ktoś pliss!

mam wersie 2,47 EU czy po wgraniu nowszej będzie ciszej grało?a zależy mi na głośności

warto wgrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może linka do firmware 2.51 US? Część osób (w tym ja) się nieźle wkopało z 2.51EU (FR) i mają teraz 5mW zamiast 20mW jak w US, a ten odtwarzacz nie pozwala na downgrade firmware, czyli nie można wgrać np. 2.47US (bo tylko takie US znalazłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może linka do firmware 2.51 US? Część osób (w tym ja) się nieźle wkopało z 2.51EU (FR) i mają teraz 5mW zamiast 20mW jak w US, a ten odtwarzacz nie pozwala na downgrade firmware, czyli nie można wgrać np. 2.47US (bo tylko takie US znalazłem)

to jest prawda zdławili go aż 4 razy?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności